1. Головна
  2. Новини
  3. Ковельська лікарня отримала цифрові ультразвукові системи преміум-класу

Ковельська лікарня отримала цифрові ультразвукові системи преміум-класу

Волинські медичні заклади отримали УЗД-апарати Philips вартістю понад пів мільйона євро, - повідомляють на сторінці "Зниження рівня захворюваності на хвороби системи кровообігу"..

У рамках виконання договірної угоди «Закупівля медичного обладнання та розхідних матеріалів для медичних закладів вторинного та третинного рівнів (2 фаза)» на Волині розпочалися навчання медперсоналу роботі з ультразвуковими системами Philips.

Вже з наступного тижня на цій техніці надаватимуть медичні послуги у чотирьох медзкаладах краю - Волинській обласній клінічній, Луцькій міській клінічній, Нововолинській міській та Ковельській центральний районній лікарні.

Для лікарень придбали цифрові ультразвукові системи преміум-класу з можливістю 3-D реконструкції (2-х типів, по одному апарату), цифрові універсальні ультразвукові системи преміум-класу з можливістю черезстравохідної ехокардіографії (дві штуки), цифрові ультразвукові системи експертного класу (3 штуки), портативні ультразвукові апарати для кардіологічних досліджень (2 штуки).

Цьому передувало оголошення торгів, розкриття тендеру та підписання договору з переможцем. Представники «Philips Medical Systems Nederland B.V.» привезли УЗД-апарати на Волинь, здійснили монтаж, налаштування програмного забезпечення, пусконалагоджувальні роботи із введення обладнання в експлуатацію. Цього тижня триватимуть навчання з експлуатації для осіб, які працюватимуть на техніці (з видачею відповідного документу).

Вартість закупівлі - 557 167,00 EUR.


#КовельськеМТМО

Коментарі

Читайте також

У Ковелі відремонтували приміщення амбулаторії та закупили нові меблі

У Ковелі відремонтували приміщення амбулаторії та закупили нові меблі
У поліклініці по вулиці Театральній набули сучасного вигляду кабінети лікарів та коридор. Облаштували й палати денного стаціонару для проходження процедур пацієнтами, які не потребують цілодобового нагляду лікарів.

Ковельським лікарям висловили вдячність за безкоштовно проведену операцію дитині-сироті

Ковельським лікарям висловили вдячність за безкоштовно проведену операцію дитині-сироті
Дівчинка виховується у центрі соціального-психологічної реабілітації та є позбавленою батьківського піклування. Її долею нині переймається держава та соціальні служби.