1. Головна
  2. Новини
  3. У Ковелі відремонтували приміщення амбулаторії та закупили нові меблі

У Ковелі відремонтували приміщення амбулаторії та закупили нові меблі

У Ковельському міськрайонному територіальному медичному об'єднанні після капітального ремонту відкрили частину амбулаторії загальної практики сімейної медицини №1 (1 поверх), що знаходиться на вулиці Театральній, 16. Відкриття відбулося сьогодні, 8 листопада. Оглянули оновлені приміщення міський голова Олег Кіндер та головний лікар Ковельського МТМО Олег Самчук.

Варто зауважити, що завдяки співпраці міської влади та медичного об'єднання за останні роки вдалося здійснити значний обсяг ремонтних робіт у закладах охорони здоров'я міста Ковеля для покращення умов для медиків та пацієнтів, придбати новітнє обладнання.

У приміщенні повністю відремонтували кабінети лікарів, коридор, маніпуляційний кабінет. Вони обладнані всім необхідним згідно табеля оснащення. Закупили й нові сучасні меблі. Усе це стало можливим за рахунок коштів Національної служби здоров’я України, які отримало Ковельське МТМО. Варто зазначити, що на першому поверсі поліклініки, окрім кабінетів лікарів, обладнано й палати денного стаціонару, де пацієнти, котрі не потребують цілодобового нагляду лікарів, зможуть проходити певні медичні процедури.

Нагадаємо, що у квітні цього року було зроблено капітальний ремонт другого поверху цього ж приміщення поліклініки на вулиці Театральній,16. Тоді ж були придбані й нові меблі, комп’ютерна техніка та медичне обладнання за кошти, які Ковель отримав від НСЗУ у відповідності до кількості підписаних декларацій з сімейними лікарями та терапевтами.

Довідково:
Національна служба здоров'я України — центральний орган виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері державних фінансових гарантій медичного обслуговування населення за програмою медичних гарантій.#КовельськеМТМО

Коментарі

Читайте також

Ковельським лікарям висловили вдячність за безкоштовно проведену операцію дитині-сироті

Ковельським лікарям висловили вдячність за безкоштовно проведену операцію дитині-сироті
Дівчинка виховується у центрі соціального-психологічної реабілітації та є позбавленою батьківського піклування. Її долею нині переймається держава та соціальні служби.

Ковельська лікарня закупить нове обладнання для проведення нейрохірургічних операцій

Ковельська лікарня закупить нове обладнання для проведення нейрохірургічних операцій
З міського бюджету виділили кошти для придбання інструментарію, який використовується для проведення операцій при черепно-мозкових травмах, пухлинах головного мозку та інших невідкладних станах у пацієнтів.