1. Головна
  2. Новини
  3. Вперше у Ковелі провели трансплантацію хрящів вуха при реконструкції носа

Вперше у Ковелі провели трансплантацію хрящів вуха при реконструкції носа

Вперше у Ковелі провели трансплантацію хрящів вушної раковини при реконструкції носа. Повідомляють на сторінці Ковельського МТМО у соцмережі.

Жінка не дихала носом упродовж трьох років через деформацію зовнішнього носа, яка виникла внаслідок невдалої ринопластики в іншій клініці.

Після первинної консультації та моделювання майбутнього носа було прийняте рішення провести реконструктивну операцію. Лікарями Ковельського МТМО проведена аутотрансплантація хрящів з обох вушних раковин для відновлення форми носа та носового дихання.

- Складна операція тривала 4,5 години і завершилась успішно. Крововтрата складала всього 80 мл. Результат повністю відповідає фотопрогнозу. Пацієнтка задоволена і нарешті може вільно дихати носом, - йдеться у дописі медиків.
Консультації за телефоном ☎ 097 443 92 60.#КовельськеМТМО #Трансплантація

Коментарі

Читайте також

У Ковелі відремонтували приміщення амбулаторії та закупили нові меблі

У Ковелі відремонтували приміщення амбулаторії та закупили нові меблі
У поліклініці по вулиці Театральній набули сучасного вигляду кабінети лікарів та коридор. Облаштували й палати денного стаціонару для проходження процедур пацієнтами, які не потребують цілодобового нагляду лікарів.

Ковельським лікарям висловили вдячність за безкоштовно проведену операцію дитині-сироті

Ковельським лікарям висловили вдячність за безкоштовно проведену операцію дитині-сироті
Дівчинка виховується у центрі соціального-психологічної реабілітації та є позбавленою батьківського піклування. Її долею нині переймається держава та соціальні служби.