1. Головна
  2. Новини
  3. У Ковелі готуються до проведення заходів з нагоди Міжнародного дня людей з інвалідністю

У Ковелі готуються до проведення заходів з нагоди Міжнародного дня людей з інвалідністю

Відбулось засідання організаційного комітету з підготовки і проведення у Ковелі Міжнародного дня людей з інвалідністю, яке провів заступник міського голови Ігор Прокопів. Пише офіційний сайт Ковельської міської ради.

Заплановано ряд заходів в міських осередках громадських організацій, які працюють з людьми з особливими потребами. Члени оргкомітету внесли свої пропозиції та побажання щодо відзначення громадських активістів, надання матеріальної допомоги малозабезпеченим, організації благодійних обідів та «солодких» столів.

Зокрема, у стаціонарному відділенні підготують вечір-зустріч «Струни душі» за участю учнів школи мистецтв.

Працівники територіального центру соціального обслуговування обстежать матеріально-побутові умови проживання містян з інвалідністю, що опинилися в складних життєвих обставинах. Їм буде надано грошову підтримку. Одинокі, які обслуговуються територіальним центром, отримають продуктові набори.

У центрі комплексної реабілітації дітей з інвалідністю проведуть міський конкурс малюнків «Змалюю світ своїми кольорами» та майстер-клас з розпису імбирного печива «Солодке диво».

У громадських організаціях пройдуть збори з нагоди Міжнародного дня людей з інвалідністю, благодійні обіди, зустрічі з мистецькими колективами міста. У спортивних закладах відбудуться змагання за участю осіб з обмеженими фізичними можливостями.

Широкий спектр заходів передбачено у закладах освіти - «Уроки доброти», «Чи можу я бути толерантним?», «Мій світ – моя фортеця», «Хай добро сторицею вернеться», «Різнобарвне дитинство», «Будьмо знайомі», «Дарунок для Особливого соловейка» та інші.


#СоціальнийЗахист

Коментарі

  • Анатолій
    Все це для ,,галочки", ,,проведені заходи", а інваліду треба вижити на 1500грив. при .сьогодняшніх цінах. Особливо коли він одинокий.Бог вам судя
    .
    Відповісти

Читайте також

Сім'ї бійців АТО з Ковеля, що проходили реабілітацію у Боснії та Герцоговині, поділились враженнями про відпочинок

Сім'ї бійців АТО з Ковеля, що проходили реабілітацію у Боснії та Герцоговині, поділились враженнями про відпочинок
Чотири подружні пари з Ковеля завдяки благодійному проєкту "Рух за життя" побували у паломницькому містечку Меджугор'є. Повернувшись, поспілкувались з організаторами та подякували благодійникам.

У Ковелі проживає майже 22 тисячі пільговиків, - повідомляють в управлінні соціального захисту

У Ковелі проживає майже 22 тисячі пільговиків, - повідомляють в управлінні соціального захисту
Цього року здійснено понад 3 тисячі перевірок достовірності інформації про доходи. В 29 випадках одержувачі допомоги в декларації подали неправдиву інформацію.