1. Головна
  2. Новини
  3. Слухачам Університету ІІІ віку розповіли про зміни щодо надання пільг та субсидій

Слухачам Університету ІІІ віку розповіли про зміни щодо надання пільг та субсидій

Щоп’ятниці слухачі Університету ІІІ віку поспішають на лекційні заняття. Пенсіонерів цікавлять суспільно-політичні події в країні, актуальні теми сьогодення. Серед них – новий порядок нарахування пільг на житлово-комунальні послуги.

З цієї теми ковельчан поважного віку поінформували начальник управління соціального захисту населення Софія Сагаль, завідувач відділу призначення державних соціальних допомог та компенсацій Тетяна Остапчук та начальник відділу персоніфікованого обліку пільгових категорій населення Альона Грицюк, - пише офіційний сайт Ковельської міської ради.

Фахівці надали роз’яснення щодо надання пільг та субсидій, відповіли на всі поставлені запитання слухачів та ознайомили присутніх з інформаційною пам’яткою, в якій зазначена коротка, але важлива інформація щодо отримання пільг з 1 жовтня.

Починаючи з листопада, українці будуть отримувати квитанції за комунальні послуги з повним розміром платежу – без урахування пільг та субсидій. Це пов’язано із новим механізмом нарахування пільг на житлово-комунальні послуги, який вступив в силу з 1 жовтня. Відтепер пільга надається у грошовій формі органами соціального захисту населення.

Суми перераховуватимуться АТ «Ощадбанк» для подальшого проведення ним розрахунків з надавачами послуг за кожного конкретного пільговика (безготівкова форма). Особам, які подали заяву до органу соціального захисту населення на отримання пільги готівкою, виплата буде здійснюватися у готівковій формі у зазначений у заяві спосіб (банк або пошта).

У разі отримання готівки пільговик має сплатити спожиті послуги повністю. Інші сплачують, як і раніше, частину платежу, а суму пільги за них перерахує надавачу послуг АТ «Ощадбанк» (за наявності даних про номер мобільного телефону пільговик отримає інформаційне повідомлення від банку про проведені платежі).

Враховуючи, що відповідний механізм запроваджується вперше, через неточності в даних з технічних причин можуть бути випадки ненарахування окремим особам суми пільги за жовтень. У такому разі рекомендуємо звернутися до органу соціального захисту населення за місцем проживання для уточнення інформації. Сума пільги у такому випадку за жовтень буде донарахована в наступному місяці.


#СоціальнийЗахист

Коментарі

Читайте також

У Ковелі готуються до проведення заходів з нагоди Міжнародного дня людей з інвалідністю

У Ковелі готуються до проведення заходів з нагоди Міжнародного дня людей з інвалідністю
На засіданні оргкомітету вирішили надати матеріальну допомогу та продуктові набори малозабезпеченим людям з особливими потребами, організувати благодійні обіди, провести просвітницькі та спортивні заходи.

Сім'ї бійців АТО з Ковеля, що проходили реабілітацію у Боснії та Герцоговині, поділились враженнями про відпочинок

Сім'ї бійців АТО з Ковеля, що проходили реабілітацію у Боснії та Герцоговині, поділились враженнями про відпочинок
Чотири подружні пари з Ковеля завдяки благодійному проєкту "Рух за життя" побували у паломницькому містечку Меджугор'є. Повернувшись, поспілкувались з організаторами та подякували благодійникам.