1. Головна
  2. Новини
  3. Фольклорний гурт «Намисто» з Ковеля презентував свою творчість на фестивалі у Польщі

Фольклорний гурт «Намисто» з Ковеля презентував свою творчість на фестивалі у Польщі

Нещодавно делегація з Ковеля побувала на урочистостях у Легіоново, приурочених Дню Незалежності Польщі та 100-річчю з часу надання місту назви Легіоново. Із знаменними датами громаду та президента м.Легіоново Романа Смогожевскі привітали секретар міської ради Віра Федосюк та заступник міського голови Ігор Прокопів. Подякували за запрошення та висловили сподівання на подальше продовження співпраці. Повідомляє офіційний сайт Ковельської міськради.

У польських партнерів проходив міжнародний фестиваль народної музики. На ньому свою творчість презентували і ковельчани - фольклорний гурт «Намисто». Також виступили гості з грузинського Боржомі - гурт «Октава» та Латвії – «Целай». Фестиваль став чудовим майданчиком для обміну досвідом, пізнання культур дружніх народів, кращого розуміння один одного.

- Партнерство між містами, які Ковель має у кількох країнах – це хороша нагода для реалізації цікавих проєктів у різних сферах. Зустріч у Легіоново представників кількох країн залишила хороші спогади. Усіх об’єднало мистецтво і це прекрасне місто неподалік Варшави. Ковельчани вкотре підтвердили свою професійність. Наші колективи настільки самодостатні, унікальні, особливі, що можна тільки пишатися ними, - відзначає Ігор Прокопів.

Надзвичайно тепло поляки приймали виступ ансамблів. Всі вони різні за стилем виконання, мають свої історії створення. Під час перебування у Польщі кожен колектив мав нагоду виступити ще у костелі. Як з’ясувалось, для представників з усіх країн це було вперше і всі були в захваті.

- Таке враження, що наші твори зазвучали по-новому. Це було дуже хвилююче, врочисто. Нас переповнювали емоції, неймовірні відчуття. Деякі пісні ми виконували в унісон з усіма, хто в цей день прийшов у костел, - поділилась керівниця «Намиста» Наталія Гончар.


Без «Намиста» тепер важко уявити мистецьку палітру Ковеля. Його виступи – щирі, позитивні, справжні. Тому пісні у виконанні гурту уже не вперше звучать у наших містах-партнерах. З радістю зустрічають самобутніх й талановитих у Німеччині та Польщі. Їм аплодували мешканці Вальсроде, Бобошева, Ленчни, Влодави, Холма. У Легіоново ансамбль побував вдруге після дев’ятирічної перерви. «Намисто» уміє створити чудову атмосферу, додати настрою.


#польща_україна

Коментарі

Читайте також

У польській школі в Ковелі відбувся конкурс, присвячений Йоану Павлу ІІ

У польській школі в Ковелі відбувся конкурс, присвячений Йоану Павлу ІІ
У завданнях йшлося про служіння, життя та творчість відомого поляка - Кароля Войтили. Всім учасникам голова Товариства польської культури в Ковелі Анатолій Герка вручив нагороди, подарунки й дипломи.

Перебуваючи у Ковелі, міністр Канцелярії Президента Польщі відвідав польську родину

Перебуваючи у Ковелі, міністр Канцелярії Президента Польщі відвідав польську родину
Він передав подарунки вдові співзасновника і багаторічного голови Товариства польської культури в Ковелі Вацлава Герки, а польській школі, що діє в нашому місті, презентував комп'ютер.