1. Головна
  2. Новини
  3. Команда НВК №13 – переможець міського етапу фізкультурно-патріотичного фестивалю «Козацький гарт»

Команда НВК №13 – переможець міського етапу фізкультурно-патріотичного фестивалю «Козацький гарт»

20 листопада у залі КДЮСШ ім. Євгена Кондратовича проходив ІІ міський етап Всеукраїнського фізкультурно-патріотичного фестивалю школярів «Козацький гарт» сезону 2019-2020 р., - повідомляють на офіційному сайті Ковельської міськради.

Його учасниками стали збірні команди юнаків і дівчат 5-10-х класів загальноосвітніх закладів міста Ковеля.

Юні козачата змагалися у спритності («човниковий» біг), швидкісно-силовій вправі (стрибки у довжину з місця), силі (перетягування каната, юнаки), стрибках через скакалку (дівчата).

Перед початком заходу присутні привітали срібних призерів України сезону 2018-2019 р. - команду НВК №13.

У безкомпромісну, цікаву, і, що важливо, чесну боротьбу вступили 156 учнів. Приємно відзначити той факт, що з року в рік на фестивалі з’являються нові сильні учасники.

Цьогоріч досить хорошу фізичну підготовку показала команда НВК №11, зокрема, учениця 7-го класу Степанюк Уляна, яка особисто принесла у скарбничку колективу два призових місця (вчитель Михайлюк А.П.). Потужно виступили вихованці Понікарчика В.А. (ЗЗСО №7), які в особистому заліку відзначилися у всіх видах змагань. Традиційно серед лідерів були юні спортсмени ЗЗСО №1 (представник Кошарук О.М.).

Та все ж досвід взяв гору. «Срібна» команда НВК №13 під керівництвом Арендарчука А.Л. виступила стабільно успішно, здобула перемогу у всіх видах (лише в зустрічній естафеті стали другими) і не залишила шансів своїм суперникам. Задавали тон лідери Прокопчук Анастасія, чемпіонка України з «човникового» бігу, Сухацький Максим, Дудік Анна.

Таким чином, в результаті напружених баталій І місце прогнозовано посіла команда НВК №13, ІІ – у спортсменів ЗЗСО №7, ІІІ - вибороли козачата ЗЗСО №1.

Валентин Цесля, головний суддя змагань, голова міського методичного об’єднання вчителів фізичної культури, висловлює вдячність директорові КДЮСШ ім. Є. Кондратовича Клімашевській О. М. за люб’язно надану для проведення змагань спортивну залу; тренерові - Карпуку П. М.- за допомогу у суддівстві.

#Спорт

Коментарі

Читайте також

Танцювальний колектив "Queen's step" з Ковеля здобув перемогу у конкурсі "Lviv Street Dance Championship"

Танцювальний колектив "Queen's step" з Ковеля здобув перемогу у конкурсі "Lviv Street Dance Championship"
15 вихованок Ренати Валецької (фітнес-клуб "Арена-фітнес") вразили журі своєю майстерністю. Тож з конкурсу сучасної хореографії та вуличного танцю вони привезли у Ковель кубок за перше місце у номінації "Хіп-хоп".

Ковельські веслувальники за значні спортивні досягнення можуть отримати квартири

Ковельські веслувальники за значні спортивні досягнення можуть отримати квартири
Про це йшлося під час зустрічі з керівництвом Волинської області. Крім того, веслувальникам - учасникам Олімпійських ігор 2020 року, в обласному бюджеті передбачать кошти для виплати винагороди.