1. Головна
  2. Новини
  3. Приміщення на вул. Драгоманова, 22 передадуть з державної власності громаді міста Ковеля

Приміщення на вул. Драгоманова, 22 передадуть з державної власності громаді міста Ковеля

Сьогодні відбулось позачергове засідання сесії Ковельської міської ради, на яке вносились питання порядку денного, що потребували термінового вирішення. Мова йде про прийняття у власність територіальної громади міста Ковеля приміщення за адресою вул. Драгоманова, 22. Перших його два поверхи нині займає Центр надання адмінпослуг Ковельського райдержадміністрації, який мають об'єднати з Ковельським міським ЦНАПом. На третьому поверсі розміщується підрозділ Головного управління статистики у м. Ковелі, який з 1 січня 2020 року припинить своє існування. У зв'язку з цим виникла необхідність прийняти відповідні рішення, аби не втратити приміщення, які у майбутньому слугуватимуть громаді міста Ковеля.

Тож сьогодні депутати надали згоду на безоплатне прийняття з державної власності, в особі Ковельської районної державної адміністрації у власність територіальної громади міста Ковеля, в особі Ковельської міської ради, адмінбудівлі площею 732,4 кв.м (І-й та ІІ-й поверх), що знаходиться за адресою: вул. Драгоманова, 22, без можливості подальшого відчуження у приватну власність.

Таке ж рішення прийнято і щодо третього поверху адмінбудівлі площею 367,5 кв.м, З державної власності, в особі Державної служби статистики України, воно передається у власність громаді Ковеля також без можливості подальшого продажу.

Згідно ухвалених документів, усі три поверхи адмінбудівлі будуть використані виключно за цільовим призначенням, а саме: для розміщення Центру надання адміністративних послуг, в тому числі територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади, служб, структурних підрозділів органів місцевого самоврядування, що надаватимуть адміністративні послуги для усіх верств населення міста та району.


#СесіяМіськоїРади #Депутати

Коментарі

Читайте також

У Ковелі планують перенести історичний музей в приміщення, яке є пам'яткою архітектури

У Ковелі планують перенести історичний музей в приміщення, яке є пам'яткою архітектури
Якщо таке рішення приймуть депутати, будівлю колишнього РАЦСу відремонтують. Площа цих приміщень є удвічі більшою за існуючий музей, який уже не вміщує усіх експонатів.

У Ковелі розформовують службу статистики

У Ковелі розформовують службу статистики
З першого січня 2020 року у Ковелі перестане діяти підрозділ Головного управління статистики у Волинській області. Приміщення з державної власності передадуть у власність територіальної громади Ковеля.

У Ковелі ліквідують вечірню школу

У Ковелі ліквідують вечірню школу
У новому Законі «Про освіту» відсутнє поняття "вечірня школа". Натомість є школи з класами вечірнього типу навчання. Чотири класи вечірньої школи, у якій нині навчається 121 учень, приєднають до ЗЗСО №5.