1. Головна
  2. Новини
  3. Бійці 14-ї бригади отримали солодкі подарунки від ковельських школярів

Бійці 14-ї бригади отримали солодкі подарунки від ковельських школярів

Військовослужбовці 14-ї окремої механізованої бригади імені князя Романа Великого отримали солодкі подарунки, зібрані ковельськими школярами для захисників. Про це вони написали у соцмережі та зробили світлини, які свідчать про те, що смаколики доставлені адресатам на передову.

- Подарунки від дітей завжди найсолодші! І не зрівняються з жодним зі смаколиків, якого би різноманіття їх ми не мали! Бо щира увага і подарунки від дітей, українське майбутнє яких ми захищаємо зі зброєю в руках, - безцінні!, - написали на своїй сторінці у Фейсбук бійці.


Бійці висловили вдячність учням за любов і турботу та пообіцяли зробити все від них залежне, аби діти дорослішали і здійснювали свої мрії в щасливій, незалежній, цілісній та мирній Україні!
- Все, що ми робимо – заради вас, маленькі і юні українці! З вашою підтримкою – до Перемоги!, - зауважують у дописі.#ДопомогаАТО #Освіта

Коментарі

Читайте також

Сім'ї бійців АТО з Ковеля, що проходили реабілітацію у Боснії та Герцоговині, поділились враженнями про відпочинок

Сім'ї бійців АТО з Ковеля, що проходили реабілітацію у Боснії та Герцоговині, поділились враженнями про відпочинок
Чотири подружні пари з Ковеля завдяки благодійному проєкту "Рух за життя" побували у паломницькому містечку Меджугор'є. Повернувшись, поспілкувались з організаторами та подякували благодійникам.