1. Головна
  2. Новини
  3. Ковельські спортсмени отримали чергові "спортивні" подарунки від міської влади

Ковельські спортсмени отримали чергові "спортивні" подарунки від міської влади

Міський голова Олег Кіндер та його заступник Ігор Прокопів зустрілись з представниками спортивної спільноти, аби підбити підсумки року, що минає, та вкотре порадувати їх подарунками. Пише офіційний сайт Ковельської міської ради.

Вони щиро подякували усім, хто примножує спортивну славу Ковеля, долучається до вирішення питань поліпшення матеріально-технічної бази закладів. Олег Олексійович запевнив, що розвиток галузі і надалі буде серед пріоритетів для влади. Про це красномовно говорять плани на наступний рік. Левова частка бюджету розвитку міста буде спрямована на будівництво стадіону на базі “Локомотиву”.

Крім того, міський голова зауважив, що продовжаться ремонтні роботи і в спортивній школі. У наступному році планують зробити освітлення на території ФЦ “Спорт для всіх”, де нещодавно відкрили найбільше на Волині поле зі штучним покриттям.

Йшлося і про те, що впродовж цього року чимало було зроблено для покращення матеріальної бази спортивних закладів. Зокрема, на ремонтні роботи комплексної ДЮСШ було виділено з міського бюджету два мільйони гривень. Їх використали на реконструкцію інженерних мереж для функціонування басейну, також – на ремонт покрівлі.

Приємним моментом зустрічі стало вручення подарунків. Керівники міста передали кращим ковельським боксерам, кікбоксерам, веслувальникам та борцям, працівникам МЦ “Спорт для всіх” спортивні куртки, легкоатлетам — спортивні костюми. Звукову апаратуру для проведення змагань отримали ДЮСШ №1 та веслувальники. Також секції з веслування на байдарках і каноє передали надувний човен, який необхідний для організації безпеки на тренуваннях. Все це було придбано за гроші місцевого бюджету.

Нагадаємо, що це уже вдруге впродовж осені представникам спортивних закладів міста вручають подарунки. Місяць тому спортивними куртками запаслись 48 тренерів. Крім необхідного одягу, для спортсменів є чимало інших заохочень – це премії, стипендії міського голови, винагороди за перемоги на престижних змаганнях.

Директор Комплексної ДЮСШ Олена Клімашевська слова вдячності адресувала міському голові Олегу Кіндеру, заступнику Ігорю Прокопіву, начальнику відділу Ігорю Семенюку за підтримку розвитку фізичної культури та спорту у Ковелі, постійне сприяння в організації заходів та щире вболівання за підготовку спортсменів та їх досягнення.#Спорт #КомплекснаДЮСШ #ОлегКіндер

Коментарі

Читайте також

Команда НВК №13 – переможець міського етапу фізкультурно-патріотичного фестивалю «Козацький гарт»

Команда НВК №13 – переможець міського етапу фізкультурно-патріотичного фестивалю «Козацький гарт»
Учасниками змагань були збірні юнаків і дівчат 5-10-х класів загальноосвітніх закладів міста Ковеля. Юні козачата змагалися у спритності, швидкісно-силовій вправі, силі, стрибках через скакалку.

Танцювальний колектив "Queen's step" з Ковеля здобув перемогу у конкурсі "Lviv Street Dance Championship"

Танцювальний колектив "Queen's step" з Ковеля здобув перемогу у конкурсі "Lviv Street Dance Championship"
15 вихованок Ренати Валецької (фітнес-клуб "Арена-фітнес") вразили журі своєю майстерністю. Тож з конкурсу сучасної хореографії та вуличного танцю вони привезли у Ковель кубок за перше місце у номінації "Хіп-хоп".