Команда «Slam City» - чемпіон Ковеля з баскетболу

На минулих вихідних у НВК № 13 відбувся чемпіонат міста з баскетболу серед чоловіків. Повідомляє офіційний сайт Ковельради. У ньому взяли участь 7 команд. Колективи змагалися у двох групах за коловою системою.

У групі «А» зустрілись: “Slam City”, “Ковельський центр професійно-технічної освіти” та “Стайл Степ”, в групі «Б» - “Ковельський промислово - економічний коледж”, “ЗЗСО «Ліцей № 1”, “ЗЗСО «Ліцей № 7” та “ЗЗСО № 12”.

Команда “Slam City” перемогла “КЦ ПТО” - 53 : 26 та “Стайл Степ” - 46 : 17. “ЗЗСО «Ліцей № 1” обіграв “ЗЗСО № 12” (35 : 27), “ЗЗСО «Ліцей № 7” (48 : 26) та “КПЕК” (38 : 28). Згодом баскетболісти “ЗЗСО «Ліцей № 7” з рахунком 25 : 23 виграли у “ЗЗСО № 12” та поступились “КПЕК” (22 : 24). Поєдинок між «ЗЗСО № 12” і “КПЕК” закінчився на користь студентів коледжу - 14 : 35.

У грі за ІІІ місце «КПЕК» (тренер Руслан Ющук) здолав “Стайл Степ” (35 : 30) та став бронзовим призером змагань.

У фіналі команда “Slam City” (тренер Віктор Дручик) виграла у “ЗЗСО «Ліцей № 1” (тренер Роман Бірук) – (61 : 31) і стала чемпіоном міста 2019 року.

Колектив-переможець нагороджено кубком, а гравці-чемпіони та призери — медалями.

Організаційний комітет визначив і нагородив індивідуальними призами кращих за номінаціями: “Найуніверсальніший гравець” - Микола Кисляк (“ЗЗСО № 12”), “Кращий центровий” - Ярослав Карпюк (“КПЕК”), “Кращий нападник” - Богдан Шворак (“ЗЗСО «Ліцей № 1”), “Кращий захисник” - Максим Сельвашук (“Стайл Степ”) та “Кращий гравець” - Віктор Поліщук (“Slam City”).

#Спорт

Коментарі

Читайте також

Ковельські спортсмени отримали чергові "спортивні" подарунки від міської влади

Ковельські спортсмени отримали чергові "спортивні" подарунки від міської влади
Їх придбали за кошти міського бюджету боксерам, кікбоксерам, легкоатлетам, веслувальникам, борцям, працівникам МЦ “Спорт для всіх” та ДЮСШ №1. Це - спортивні куртки, костюми, звукова апаратура та човен.

Команда НВК №13 – переможець міського етапу фізкультурно-патріотичного фестивалю «Козацький гарт»

Команда НВК №13 – переможець міського етапу фізкультурно-патріотичного фестивалю «Козацький гарт»
Учасниками змагань були збірні юнаків і дівчат 5-10-х класів загальноосвітніх закладів міста Ковеля. Юні козачата змагалися у спритності, швидкісно-силовій вправі, силі, стрибках через скакалку.