Команда «Slam City» - чемпіон Ковеля з баскетболу

На минулих вихідних у НВК № 13 відбувся чемпіонат міста з баскетболу серед чоловіків. Повідомляє офіційний сайт Ковельради. У ньому взяли участь 7 команд. Колективи змагалися у двох групах за коловою системою.

У групі «А» зустрілись: “Slam City”, “Ковельський центр професійно-технічної освіти” та “Стайл Степ”, в групі «Б» - “Ковельський промислово - економічний коледж”, “ЗЗСО «Ліцей № 1”, “ЗЗСО «Ліцей № 7” та “ЗЗСО № 12”.

Команда “Slam City” перемогла “КЦ ПТО” - 53 : 26 та “Стайл Степ” - 46 : 17. “ЗЗСО «Ліцей № 1” обіграв “ЗЗСО № 12” (35 : 27), “ЗЗСО «Ліцей № 7” (48 : 26) та “КПЕК” (38 : 28). Згодом баскетболісти “ЗЗСО «Ліцей № 7” з рахунком 25 : 23 виграли у “ЗЗСО № 12” та поступились “КПЕК” (22 : 24). Поєдинок між «ЗЗСО № 12” і “КПЕК” закінчився на користь студентів коледжу - 14 : 35.

У грі за ІІІ місце «КПЕК» (тренер Руслан Ющук) здолав “Стайл Степ” (35 : 30) та став бронзовим призером змагань.

У фіналі команда “Slam City” (тренер Віктор Дручик) виграла у “ЗЗСО «Ліцей № 1” (тренер Роман Бірук) – (61 : 31) і стала чемпіоном міста 2019 року.

Колектив-переможець нагороджено кубком, а гравці-чемпіони та призери — медалями.

Організаційний комітет визначив і нагородив індивідуальними призами кращих за номінаціями: “Найуніверсальніший гравець” - Микола Кисляк (“ЗЗСО № 12”), “Кращий центровий” - Ярослав Карпюк (“КПЕК”), “Кращий нападник” - Богдан Шворак (“ЗЗСО «Ліцей № 1”), “Кращий захисник” - Максим Сельвашук (“Стайл Степ”) та “Кращий гравець” - Віктор Поліщук (“Slam City”).

#Спорт

Додати коментар

Ваше ім’я:
Текст:

Їх придбали за кошти міського бюджету боксерам, кікбоксерам, легкоатлетам, веслувальникам, борцям, працівникам МЦ “Спорт для всіх” та ДЮСШ №1. Це - спортивні куртки, костюми, звукова апаратура та човен.

Команда НВК №13 – переможець міського етапу фізкультурно-патріотичного фестивалю «Козацький гарт»

Учасниками змагань були збірні юнаків і дівчат 5-10-х класів загальноосвітніх закладів міста Ковеля. Юні козачата змагалися у спритності, швидкісно-силовій вправі, силі, стрибках через скакалку.