1. Головна
  2. Новини
  3. Ковельський район відмовився передавати місту бібліотеки

Ковельський район відмовився передавати місту бібліотеки

Мова йде за три бібліотеки, які розміщені на території Ковеля, але перебувають у спільній власності територіальних громад сіл, селищ району, - пише ПроКовель.

27 листопада на засіданні громадської ради при міському голові начальниця фінансового управління Валентина Романчук повідомила, що на наступний рік у Ковельському бюджеті вже передбачено 100 відсотків на фінансування цих бібліотечних установ. Наразі, за словами чиновниці, місто на їх утримання виділяє необхідних 95 відсотків, а район – лише 5%.

- Ми готові прийняти цей заклад на повне фінансування. Кошти ми передбачили в бюджеті на утримання бібліотеки. Тепер за ними слово… А вони кажуть, що краще закриють, скоротять і так далі, і тому подібне, – висловилася Валентина Романчук.

Міський голова Олег Кіндер звернувся з листом до районної ради, у якому просить безоплатно передати у комунальну власність Ковеля приміщення бібліотеки-філії №2, яке розміщене на вулиці Мечнікова, 2, бібліотеку для дітей (адреса: вулиця Олени Пчілки, 13) і частину будівлі, що по Степана Бандери, 2.


Для прийняття рішення учора на засіданні постійної комісії з питань бюджету, фінансів, контролю за використанням майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ району, куди запросили й Ковельського голову, було підтримано пропозицію до голови районної ради Андрія Броїла про скликання позачергової сесії.

На офіційному сайті Ковельської районної ради розміщено проєкт рішення «Про передачу бюджетної установи Ковельська ЦБС та об'єктів нерухомого майна зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ району у комунальну власність територіальної громади міста Ковеля». Сесія відбулася 28 листопада.

У розмові із журналістами голова фракції «ВО «Батьківщина» в районній раді Володимир Андросюк повідомив, що засідання було доволі емоційним і напруженим, довго обговорювали пропозицію очільника Ковеля, але рішення не було ухвалене.


#Бібліотека #МіськийБюджет #ОлегКіндер

Коментарі

Читайте також

Почесному громадянину Ковеля Анатолію Семенюку виповнилося 75 років

Почесному громадянину Ковеля Анатолію Семенюку виповнилося 75 років
З цієї нагоди відбувся творчий ювілейний вечір «Іду по життю із любов’ю». Здоров’я, наснаги, щедрих творчих і життєвих надбань зичили ювіляру представники влади, численні друзі та прихильники його творчості.

15 листопада у Ковелі відбудеться творчий вечір поета, журналіста і краєзнавця Анатолія Семенюка з нагоди ювілею

15 листопада у Ковелі відбудеться творчий вечір поета, журналіста і краєзнавця Анатолія Семенюка з нагоди ювілею
«Іду по життю з любов'ю» - таку назву має зустріч з Почесним громадянином Ковеля, колишнім очільником громади нашого міста, поетом-піснярем, якому виповнюється 75 років.

5 листопада у Ковелі відбудеться зустріч з відомим письменником і журналістом

5 листопада у Ковелі відбудеться зустріч з відомим письменником і журналістом
Мирослав Дочинець спілкуватиметься з ковельчанами у Ковельській центральній районній бібліотеці. Шанувальники творчості прозаїка мають чудову нагоду дізнатися з перших вуст таємниці успіху його творів.