Бюджет Ковеля на 2020 рік ухвалюватимуть у День Святого Миколая

Як повідомляє Секретаріат міської ради, 19-го грудня о 10.00 годині в сесійному залі адміністративного приміщення будинку рад відбудеться шістдесята позачергова сесія міської ради.

На її розгляд внесено проекти рішень: про внесення змін до рішення міської ради від 13.12.2018р. №45/7 “Про міський бюджет міста Ковеля на 2019 рік”; про внесення змін до місцевих програм на 2019 рік; про міський бюджет міста Ковеля на 2020 рік; про затвердження місцевих програм; про збільшення розміру статутного капіталу та затвердження Статуту ПТМ «Ковельтепло».

На сесію запрошуються заступники міського голови, члени виконавчого комітету міської ради, начальники управлінь та відділів виконавчого комітету, керівники окремих установ та організацій міста, представники засобів масової інформації.


#СесіяМіськоїРади

Коментарі

Читайте також

У ковельській школі №5 будуть класи з вечірньою формою навчання

У ковельській школі №5 будуть класи з вечірньою формою навчання
Фінансування вечірніх шкіл з 2020 року буде припинено у зв'язку з нормами нового закону про освіту. Тож вечірню школу, яка діє у Ковелі, приєднають до ЗЗСО №5. Таке рішення прийняли сьогодні депутати міськради.

Приміщення на вул. Драгоманова, 22 передадуть з державної власності громаді міста Ковеля

Приміщення на вул.  Драгоманова, 22 передадуть з державної власності громаді міста Ковеля
Нині в цій адмінбудівлі розміщується районний ЦНАП та підрозділ статистики. 22 листопада ковельські депутати на позачерговій сесії міської ради прийняли рішення, котрі потребували термінового розгляду.

У Ковелі планують перенести історичний музей в приміщення, яке є пам'яткою архітектури

У Ковелі планують перенести історичний музей в приміщення, яке є пам'яткою архітектури
Якщо таке рішення приймуть депутати, будівлю колишнього РАЦСу відремонтують. Площа цих приміщень є удвічі більшою за існуючий музей, який уже не вміщує усіх експонатів.