У Ковелі провели благодійну акцію до Дня святого Миколая для дітей непростої долі

Завдяки тісній співпраці вже другий рік поспіль напередодні дня Святого Миколая молодь та духовенство Церкви блаженного Миколая Чарнецького УГКЦ м. Ковеля спільно з міським центром соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді відвідують діток, сім'ї яких перебувають у складних життєвих обставинах. Про благодійну акцію розповідає керівник Центру Інна Третяк.

- Даруючи солодощі та необхідні продуктові набори, гості заходять у кожен дім з гарною піснею та щирим серцем! Ви навіть не уявляєте, як приємно бачити щасливі очі малечі! Тисячі слів не вистачить описати цю дивовижну картину! Святий Миколай - це не просто старенький дідусь, який кладе під подушку цукерки, це - невимовна радість та віра у чарівну казку!, - ділиться враженнями про доброчинний захід Інна Третяк.

До свята Миколая міський центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді спільно з іншими ковельчанами: підприємцями, школярами, прихожанами храмів, представниками різних установ міста, зробили чимало добрих справ для дітей непростої долі, які потребують уваги і опіки дорослих.

Ковельський міський центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді щиро дякує своїм друзям, УГКЦ блаженного Миколая Чарнецького за добро та милосердя. Бажаємо Вам гарних та веселих свят, нехай у ваших домівках завжди панує Любов!


#УГКЦ #ДеньСвятогоМиколая

Коментарі

Читайте також

Молодь Ковеля з особливими потребами побувала на екскурсії у Львові

Молодь Ковеля з особливими потребами побувала на екскурсії у Львові
Подорож до старовинного міста стала можливою завдяки Церкві блаженного Миколая Чарнецького УГКЦ, ГО "Реабілітаційний центр" та міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді.

У Храмі Блаженного Миколая Чарнецького УГКЦ м. Ковеля відзначили свято покровителя парафії

У Храмі Блаженного Миколая Чарнецького УГКЦ м. Ковеля відзначили свято покровителя парафії
Божественну Літургію очолив Екзарх Луцький Йосафат. Парафіяльний хор виступив з духовно-мистецькою програмою. Діти подарували владиці пам’ятні подарунки, зроблені власноруч.