1. Головна
  2. Новини
  3. У Ковелі відбулись урочистості з нагоди 29-ї річниці з часу створення Державної служби зайнятості

У Ковелі відбулись урочистості з нагоди 29-ї річниці з часу створення Державної служби зайнятості

Учора перший заступник міського голови Михайло Гетьман взяв участь в урочистому зібранні колективу міськрайонного центру зайнятості з нагоди 29-ої річниці з часу створення Державної служби зайнятості України. Пише офіційний сайт Ковельської міської ради.

Він подякував керівнику Ігорю Приймаку та усім працівникам за співпрацю, побажав подальших успіхів та стабільності у роботі. Зазначив, що Ковельський міськрайнний центр зайнятості — це злагоджена команда, яка повною мірою виконує завдання, покладені на вас державою, працює професійно і злагоджено.

Грамотами та подяками міської ради, райдержадміністрації та районної ради нагороджені провідні фахівці Ковельського міськрайонного центру зайнятості Тетяна Книш,Людмила Волчук, Наталія Ключук та Людмила Шумік. Почесною грамотою міської ради та цінним подарунком нагороджено директора Ковельського міськрайонного центру зайнятості Ігоря Приймака.

Нагадаємо, що 21 грудня 1990 року для реалізації прав громадян і забезпечення соціального захисту тимчасово незайнятого населення рішенням Уряду України на базі бюро з працевлаштування було створено Державну службу зайнятості.


#ЦентрЗайнятості

Коментарі

Читайте також

У 2019 році завдяки Ковельському центру зайнятості працевлаштовано 41 особу з інвалідністю

У 2019 році завдяки Ковельському центру зайнятості працевлаштовано 41 особу з інвалідністю
Троє з них відкрили свій бізнес, отримавши фінансову допомогу. Пройшли відповідне навчання на курсах цільового призначення, склали та успішно захистили бізнес-плани.

За інформацією фіскальної служби, нині у Ковелі зареєстровано майже 3,5 тис. підприємців

За інформацією фіскальної служби, нині у Ковелі зареєстровано майже 3,5 тис. підприємців
За 9 місяців 2019 року Ковельським ЦНАПом зареєстровано 370 фізичних осіб-підприємців, які започаткували власний бізнес. За цей же період припинило свою діяльність 472 підприємці.