1. Головна
  2. Новини
  3. У міському бюджеті передбачили кошти на проведення заходів Асоціації осіб з інвалідністю «Добродія в дії»

У міському бюджеті передбачили кошти на проведення заходів Асоціації осіб з інвалідністю «Добродія в дії»

Заступник міського голови Ігор Прокопів зустрівся з представниками Ковельської громадської організації “Асоціація осіб з інвалідністю “Добродія в дії” на чолі з керівником Володимиром Кравчуком. Пише офіційний сайт Ковельської міської ради.

Варто зауважити, що впродовж останніх двох років — це одне з найактивніших об’єднань в Ковелі, яке опікується людьми з інвалідністю. Вони залучають неповносправних до активного способу життя, проводять змагання з боча у нашому місті, організовують поїздки в інші регіони Волині.

У нинішньому році керівник Володимир Кравчук здобув перемогу у номінації “Громадський діяч року” у щорічному міському конкурсі “Кращий”. Відзнаку він отримав на День Ковеля.

Ігор Прокопів наголосив, що міська влада підтримує усі хороші справи організації. Це - проведення спортивних заходів для людей з обмеженими можливостями, організацію цікавого дозвілля. Також неодноразово надавалась допомога з транспортом для різноманітних поїздок, усіляко сприяли роботі “Добродії в дії”.

Також він зазначив, що на наступний рік у Програмі розвитку фізичної культури і спорту передбачені кошти на ряд заходів Асоціації. Мова йде про “ФЕСТ КОВЕЛЬ 2020”, який уже традиційно відбувається у рамках відзначення Дня Ковеля, участь у Кубку Світязя з боча та інші. Крім того, у місті громадським та благодійним організаціям, які опікуються особами з інвалідністю, ветеранами війни, праці та іншими пільговими категоріями населення надається фінансова підтримка. Таку допомогу може отримати і “Добродія в дії” за умови дотримання вимог законодавства щодо використання бюджетних коштів.

Про те, як організація може розпорядитись ресурсом, більш детально розповіла начальник управління соціального захисту населення Софія Сагаль. Вона наголосила, що одним з важливих моментів є звітність.

На думку Ігоря Ярославовича, депутати їм теж не відмовлять у фінансовій підтримці. Також заступник міського голови пообіцяв посприяти у виділенні приміщення для тренувань та проведення заходів.

Представники організації запевнили, що і в наступному році вони не збавлятимуть темпів і мають досить багато планів. Вони продовжать свої позитивні напрацювання, а серед найамбітніших проєктів — конкурс “Краса/мужність без обмежень - Волинь 2020 ”.

Чимало конкретних пропозицій є в членів організації щодо роботи Комітету доступності. Аби їх реалізувати, вони делегуватимуть представника до його складу. Так як питань виникало впродовж розмови дуже багато, то Ігор Ярославович запропонував у подальшому зустрітись та продовжити діалог.


#СоціальнийЗахист #Боча

Коментарі

Читайте також

У 2020 році на соціальну підтримку ковельчан у міському бюджеті передбачили понад 8,5 млн грн

У 2020 році на соціальну підтримку ковельчан у міському бюджеті передбачили понад 8,5 млн грн
Ці кошти отримають ті, хто потребує лікування чи потрапили у скруту. Передбачені й пільги та компенсації за певні послуги. Підтримають і громадські організації, які опікуються пільговими категоріями ковельчан.

Ковельські патрульні організували благодійну акцію на підтримку дітей-сиріт, неповнолітніх засуджених та малозабезпечених

Ковельські патрульні організували благодійну акцію на підтримку дітей-сиріт, неповнолітніх засуджених та малозабезпечених
Подарунки та солодощі отримали вихованці Волинського обласного центру соціально-психологічної реабілітації дітей, Ковельської виховної колонії, а також родини, якими опікується Церква блаженного Миколая Чарнецького.