1. Головна
  2. Новини
  3. Event-агенція "Chocolate" провела новорічне свято для сиріт та дітей поранених учасників АТО

Event-агенція "Chocolate" провела новорічне свято для сиріт та дітей поранених учасників АТО

У Палаці учнівської молоді ім. І Франка, Event-агенція "Chocolate" провело новорічне шоу для дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей поранених учасників АТО, - розповідає директор Центру соціальних служб для дітей, сім'ї та молоді Інна Третяк.

Казкові герої з улюблених мультиків ожили біля пишної ялинки, даруючи хлопчикам та дівчаткам неймовірний калейдоскоп позитивних емоцій. Веселі конкурси, естафети, загадки з незвичайними перевтіленнями, наповнили свято гучним дитячим сміхом та нестримною енергією. Завітали на захід головні персонажі Нового року - Дід Мороз та Снігуронька.

Привітав діток, батьків, опікунів з прийдешніми святами і заступник міського голови Ігор Прокопів, який побажав усім міцного здоров'я, здійснення мрій та веселих канікул.

Організатори свята - служба у справах дітей, міський центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді щиро дякують Сітчук Мирославі, очільниці Event-агенції "Chocolatе" та її команді, за святковий настрій та гарний захід; Середюк Тетяні, директору Палацу учнівської молоді ім.І Франка, за гостинність та неймовірну фотозону; волонтерці Мирославі за допомогу та добре, щире серце.#НовийРік #Дозвілля

Коментарі

Читайте також