1. Головна
  2. Новини
  3. Книги на новорічну та різдвяну тематику пропонує читачам Ковельська бібліотека

Книги на новорічну та різдвяну тематику пропонує читачам Ковельська бібліотека

Під час новорічно-різдвяних свят для багатьох людей найбажанішою була і буде зустріч із книгою. Її можна прихопити з собою в дорогу, якщо плануєте на Новий рік відправитися в подорож. А якщо залишаєтеся вдома, то з книгою в руках можна провести не один чудовий зимовий вечір. Адже саме книга з новорічним сюжетом, навіть без наявності снігу за вікном, допоможе відчути атмосферу неповторних зимових свят, - переконують працівники Ковельської центральної районної бібліотеки. А також запрошують до книгозбірні за цікавими історіями.

Зокрема, пропонують новорічні книги для дорослих: «Кіт на Різдво», автор - Клівленд Еморі

- А ви знаєте, що коти вміють розмовляти? Кожен рядок цієї книги проникнутий ніжністю і любов’ю до розумного і муркотливого домашнього улюбленця.


Можете почитати твір англійського автора Сомерсета Моема «Різдвяні канікули».

- Як завжди, блискучий майстер інтриги і психології Сомерсет Моем поведе читача по цікавим життєвим історіям своїх героїв: руської княжни, молодого англійця та багатьох інших книжкових персонажів…


На вас чекає і захопливий детектив «Північне сяйво» Нори Робертс.

- Маленьке і тихе містечко на Алясці схвильоване серією таємничих вбивств, які розслідує новий шеф поліції…


Крім того, бібліотекарі радять зазирнути у розділ “Нові книги” на сайті бібліотеки. Щомісяця він поповнюється списком книжкових новинок з фотографіями. Оберіть собі книгу для затишного домашнього читання на свята!

#Бібліотека #Дозвілля

Коментарі

Читайте також

Ковельський район відмовився передавати місту бібліотеки

Ковельський район відмовився передавати місту бібліотеки
Три бібліотеки, розміщені на території Ковеля, перебувають у спільній власності громад району. Проте місто на їх утримання виділяє 95% необхідних коштів, а район – лише 5%. На наступний рік у бюджеті Ковеля уже передбачили 100-відсоткове фінансування.

Почесному громадянину Ковеля Анатолію Семенюку виповнилося 75 років

Почесному громадянину Ковеля Анатолію Семенюку виповнилося 75 років
З цієї нагоди відбувся творчий ювілейний вечір «Іду по життю із любов’ю». Здоров’я, наснаги, щедрих творчих і життєвих надбань зичили ювіляру представники влади, численні друзі та прихильники його творчості.

15 листопада у Ковелі відбудеться творчий вечір поета, журналіста і краєзнавця Анатолія Семенюка з нагоди ювілею

15 листопада у Ковелі відбудеться творчий вечір поета, журналіста і краєзнавця Анатолія Семенюка з нагоди ювілею
«Іду по життю з любов'ю» - таку назву має зустріч з Почесним громадянином Ковеля, колишнім очільником громади нашого міста, поетом-піснярем, якому виповнюється 75 років.