1. Головна
  2. Новини
  3. Понад 20 звернень розглянула комісія з розподілу земельних ділянок між учасниками бойових дій та членами сімей загиблих

Понад 20 звернень розглянула комісія з розподілу земельних ділянок між учасниками бойових дій та членами сімей загиблих

Під головуванням депутата міської ради Анатолія Кислюка відбулося чергове засідання комісії з розподілу земельних ділянок між учасниками бойових дій, які брали безпосередню участь в антитерористичній операції, та членами сімей загиблих для передачі земельних ділянок безоплатно у власність. Про це повідомляє офіційний сайт Ковельської міської ради.

У ході роботи розглянуто понад 20 звернень. Задоволено 15 заяв про включення громадян до відповідних єдиних реєстрів учасників АТО по м. Ковелю і тих, хто проживає за межами міста, для отримання наділів для житлового будівництва.

Двох учасників бойових дій, сім'ї яких мають статус багатодітних, переведуть в позачерговий реєстр. Один громадянин відмовився від виділеного наділу. Комісія також вирішила надати ділянку для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд вдові.

Депутат міської ради поінформувала про проблеми кількох учасників АТО, які отримали дозволи на складання проєкту землеустрою щодо відведення земельних ділянок безоплатно у приватну власність для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд в районі вул. Зерова. Оскільки міськрайонне управління у Ковельському районі та м. Ковель Головного управління Держгеокадастру у Волинській області надало довідки із звітності з кількісного обліку земель, що це заболочені площі, люди не можуть приватизувати виділені наділи.

Після обговорення питання доручили відділу земельних ресурсів (Логвінов В.Г.) підготувати проєкт рішення на сесію міської ради щодо затвердження документації з інвентаризації території по вул. Зерова, де визначено якісний стан земельних ділянок, їх межі, розмір та склад угідь, та подати її до згаданого управління. Після цього громадянам необхідно повторно звернутись в міськрайонне управління у Ковельському районі та м. Ковель Головного управління Держгеокадастру у Волинській області за отриманням нових довідок.

До складу комісії включили двох нових членів, представників громадських організацій «Айдар для інвалідів війни, Збройних Сил та УБД в Волинській області» та міськрайонного підрозділу Всеукраїнської спілки «Побратими України» учасників бойових дій в зоні АТО, відповідно до звернень цих осередків.


#ДопомогаАТО #СоціальнийЗахист

Коментарі

Читайте також

Сім'ї бійців АТО з Ковеля, що проходили реабілітацію у Боснії та Герцоговині, поділились враженнями про відпочинок

Сім'ї бійців АТО з Ковеля, що проходили реабілітацію у Боснії та Герцоговині, поділились враженнями про відпочинок
Чотири подружні пари з Ковеля завдяки благодійному проєкту "Рух за життя" побували у паломницькому містечку Меджугор'є. Повернувшись, поспілкувались з організаторами та подякували благодійникам.