1. Головна
  2. Новини
  3. Ковельські поліцейські зустрілись з випускниками ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою

Ковельські поліцейські зустрілись з випускниками ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою

Поліцейські зустрілись з випускниками «Волинського обласного ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою ім.Героїв Небесної», - повідомляють у Ковельському відділі поліції.

Співробітники кадрового забезпечення провели профорієнтаційну роботу серед учнів, котрі завершують навчання в ліцеї. Мета таких зустрічей – інформування майбутніх абітурієнтів про можливості здобуття вищої освіти за державним замовленням та подальшого працевлаштування молоді в підрозділах поліції.

Нагадуємо, що поліція розпочала набір абітурієнтів для вступу на денну форму навчання до Національної Академії внутрішніх справ, Харківського національного університету внутрішніх справ, Дніпропетровського та Одеського державного університетів внутрішніх справ та Донецького юридичного інституту МВС України, Львівський державний університет внутрішніх справ.


#Освіта #НаціональнаПоліція

Коментарі

Читайте також

На ГРВІ у Ковелі стали хворіти менше

На ГРВІ у Ковелі стали хворіти менше
Показник захворюваності на гострі респіраторні вірусні інфекції у місті менший рівня епідемічного порогу та нижчий у порівнянні з показниками цього ж періоду минулого року.