1. Головна
  2. Новини
  3. У Ковелі діє виставка робіт старшокласника, який малює портрети олівцем

У Ковелі діє виставка робіт старшокласника, який малює портрети олівцем

Ковельський історичний музей запрошує познайомитись із творчістю Сергія Юзепчука. Хлопець мешкає у с. Битень Ковельського району, навчається у 10-му класі і дуже любить малювати олівцем. Він створив цілу серію графічних портретів своїх знайомих і односельців. Сергію також подобається малювати відомих людей, акторів кіно і літературних героїв.

В експозиції представлені портрети Джека Горобця, Гарі Поттера, антистресові малюнки. Над створенням портрету працює по 4-6 годин. В родині Сергія ніхто не малював, але його дідусь був ковалем, і можливо саме це і стало мотивацією для онука зайнятися творчістю.

Графікою юнак захоплюється давно, навіть малює портрети олівцем на замовлення. Крім того, займається спортом, любить читати, переважно фантастику, слухає музику. Комунікабельний і позитивний, має гарні відносини з однокласниками і друзями.

Після закінчення школи Сергій Юзепчук хотів би пов’язати своє життя із творчістю, мріє стати дизайнером інтер’єрів. Але для цього потрібно ще багато вчитися. Волонтери у даний час опікуються тим, щоб Сергій отримав наставників та розвинув свої здібності у Ковельській дитячій художній школі ім. Андроника Лазарчука.#Виставка #Музей

Коментарі

Читайте також