1. Головна
  2. Новини
  3. У Ковелі перевірили мережі аптек. Чи виявили офіційно непрацевлаштованих фармацевтів?

У Ковелі перевірили мережі аптек. Чи виявили офіційно непрацевлаштованих фармацевтів?

У Ковелі триває посилена роз'яснювальна робота серед суб'єктів господарювання міста щодо легалізації найманої праці. Як повідомила завідувач сектору з питань праці відділу економічного розвитку та торгівлі Ліліана Герасимчук, 11 лютого 2020 року сектором з питань праці спільно з представниками Ковельського управління ГУ ДФС у Волинській області, проведено широкомасштабний інформаційно-роз'яснювальний захід з працівниками аптек та аптечних пунктів міста Ковеля.

Основою метою є роз'яснення неприпустимості використання незадекларованої праці та підвищення рівня знань населення щодо наслідків нелегальної зайнятості. Загалом превентивним заходом охоплено 24 аптеки та аптечних пункти міста, у яких здійснюють трудову діяльність 89 працівників.

Зокрема, побували у мережах аптек ТзОВ "Українська фармацевтична роздрібна компанія", ТзОВ "Подорожник-Волинь", ТзОВ "Фармаком ЛТД", ТзОВ "Волинь-Фарм", "Ромашка" та інших. Як зазначає Ліліана Герасимчук, роботодавці в місцевих аптеках виявилися законослухняними - усі працівники (фармацевти) працевлаштовані офіційно.

Роботодавцям наголосили, що у разі виявлення порушень законодавства передбачено штраф у розмірі 30-ти мінімальних заробітних плат за кожного неоформленого працівника. З 1 січня 2020 року це - 141 тисяча 690 гривень.

Превентивні заходи у Ковелі триватимуть і надалі. Плануються перевірки суб'єктів господарювання, які працюють у сфері ремонту та обслуговування автомобілів, а також закладів громадського харчування (ресторанного господарства).


#ЗаконодавствоПроПрацю #Підприємці

Коментарі

Читайте також

Чотирьох підприємців у Ковелі попередили про відповідальність за використання нелегальної найманої праці

Чотирьох підприємців у Ковелі попередили про відповідальність за використання нелегальної найманої праці
Робоча група з легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення здійснює превентивні заходи, спрямовані на попередження порушень суб'єктами господарювання трудового законодавства.

6 нелегальних АЗС виявили у Ковелі під час рейду

6 нелегальних АЗС виявили у Ковелі під час рейду
За інформацією завідувачки сектору з питань праці відділу економічного розвитку та торгівлі Ліліани Герасимчук, наразі торгівлю пальним припинено, проте АЗС не демонтовані.