1. Головна
  2. Новини
  3. У Ковелі діти загиблих бійців отримуватимуть до дня народження матеріальну допомогу з міського бюджету

У Ковелі діти загиблих бійців отримуватимуть до дня народження матеріальну допомогу з міського бюджету

Аби підтримати родини військових, які втратили годувальників у війні на сході України, міською владою прийняте рішення про фінансову підтримку з нагоди дня народження дітей ковельських бійців, які загинули.

З ініціативи Ковельського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, за підтримки міського голови Олега Кіндера, цьогоріч вперше у Ковелі вирішено надавати матеріальну допомогу з міського бюджету до дня народження дітей загиблих учасників АТО і ООС та військовослужбовців, смерть яких пов’язана з виконанням обов’язків військової служби на сході країни.

Відповідне рішення було прийнято 13 лютого під час засідання виконавчого комітету. Кошти виділятимуться відповідно до Програми соціального захисту окремих категорій мешканців міста Ковеля на 2020 рік, затвердженої рішенням міської ради.

Станом на сьогодні дні народження відзначили троє неповнолітніх дітей. Саме тому рішенням виконкому виділено матеріальну допомогу дружинам загиблих бійців.

Як повідомила директор міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Інна Третяк, у Ковелі нині проживає 9 сімей загиблих військовослужбовців, у яких виховується 15 неповнолітніх дітей (ще одна дитина є повнолітньою - 18 років).

Усі вони упродовж 2020 року отримають грошові виплати з нагоди дня народження.


Фото - 5 канал

#ДопомогаАТО #СоціальнийЗахист #МіськийБюджет

Коментарі

Читайте також

Понад 20 звернень розглянула комісія з розподілу земельних ділянок між учасниками бойових дій та членами сімей загиблих

Понад 20 звернень розглянула комісія з розподілу земельних ділянок між учасниками бойових дій та членами сімей загиблих
Аби врегулювати проблемні питання щодо приватизації виділених наділів по вул. Зерова у Ковелі, буде підготовлено проєкт рішення міської ради.