1. Головна
  2. Новини
  3. Ковельчанам на замітку: запрацювала "гаряча лінія" з попередження домашнього насильства

Ковельчанам на замітку: запрацювала "гаряча лінія" з попередження домашнього насильства

В Україні розпочала роботу гаряча лінія для жертв домашнього насильства, - про це повідомляє Ковельський міський центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді.

Сервіс 24/7 доступний за номером 15-47. Дзвінки є безкоштовними зі стаціонарних та мобільних телефонів, анонімними та конфіденційними.

Оператор кол-центру не просто фіксує звернення чи переадресовує його до відповідних компетентних відомств, а й в онлайн режимі може надавати психологічну допомогу потерпілим від насильства.

На гарячій лінії:

- надаються юридичні, психологічні та інформаційні консультації чоловікам та жінкам, які постраждали від домашнього насильства
- насильства за ознакою статі
- насильства стосовно дітей, або з питань загрози вчинення такого насильства
- надається психологічна допомоги потерпілим від домашнього насильства жінкам, чоловікам, дітям.

Зауважують, що проєкт дійсно важливий. За даними ООН кожна 6-а жінка в Україні пережила принаймні одну з форм насильства протягом останніх 12 місяців. Від 1 до 3 млн дітей в Україні стають свідками або жертвами домашнього насильства.

#СоціальнийЗахист

Коментарі

Читайте також

У Ковелі діти загиблих бійців отримуватимуть до дня народження матеріальну допомогу з міського бюджету

У Ковелі діти загиблих бійців отримуватимуть до дня народження матеріальну допомогу з міського бюджету
Такі виплати передбачили вперше цього року з ініціативи соціальних служб та міської влади. Нині у Ковелі проживає 9 сімей загиблих в АТО військовослужбовців, у яких виховується 14 неповнолітніх дітей.