1. Головна
  2. Новини
  3. Майже 9,5 млн грн у вигляді премій та надбавок виплатять ковельським педагогам у 2020 році

Майже 9,5 млн грн у вигляді премій та надбавок виплатять ковельським педагогам у 2020 році

Міський бюджет Ковеля отримає з держбюджету кошти на надбавки та премії вчителям. Про це повідомила начальник фінансового управління м. Ковеля Валентина Романчук. Мова йде про перерозподіл освітньої субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам.

Уряд спрямував освітянам України додатково 2,2 мільярди гривень. Зокрема, для ковельських педагогів передбачено 3 млн 853 тис грн. Це дозволить місцевій владі виплатити повну надбавку вчителям за престижність професії та премії.

Разом з тим, з міського бюджету на виплати вчителям (премії, надбавки) у 2020 році буде спрямовано більше коштів, ніж з державного - 5 млн 600 тис грн.

Валентина Романчук наголосила, що за підтримки міського голови Олега Кіндера ковельські педагоги отримають цього року й премії до професійного свята - Дня працівників освіти, який відзначається у першу неділю жовтня.

Варто зауважити, що заборгованості із заробітних плат чи інших виплат вчителям у Ковелі немає. Крім того, вчасно проводяться розрахунки за використані школами міста енергоносії (електроенергію, воду, тепло та вивіз сміття). Для цього у міському бюджеті передбачено на 2020 рік понад 14 мільйонів гривень.

Нагадаємо, що у Ковелі три роки поспіль проводиться конкурс «Успішний педагог», запроваджений для заохочення кращих освітян міста. Відповідне рішення було прийняте міською радою. Кошти на винагороди виділяються з міського бюджету. Торік призовий фонд становив 200 тисяч гривень.

#МіськийБюджет #Освіта #ОлегКіндер

Коментарі

Читайте також

Цьогоріч у Ковелі відремонтують дороги на вул. Вітовського та Павлова, що ведуть до пологового будинку

Цьогоріч у Ковелі відремонтують дороги на вул. Вітовського та Павлова, що ведуть до пологового будинку
5 млн 700 тис грн Ковель отримає з обласного бюджету. Ще 50% вартості робіт буде оплачено з міського бюджету. Крім того, ще понад 2 млн грн міська влада передбачила й на облаштування мережі водовідведення на цих вулицях.

У Ковелі діти загиблих бійців отримуватимуть до дня народження матеріальну допомогу з міського бюджету

У Ковелі діти загиблих бійців отримуватимуть до дня народження матеріальну допомогу з міського бюджету
Такі виплати передбачили вперше цього року з ініціативи соціальних служб та міської влади. Нині у Ковелі проживає 9 сімей загиблих в АТО військовослужбовців, у яких виховується 14 неповнолітніх дітей.