1. Головна
  2. Новини
  3. Ковель та Ленчна (Польща) виграли міжнародний проєкт в рамках Програми транскордонного співробітництва

Ковель та Ленчна (Польща) виграли міжнародний проєкт в рамках Програми транскордонного співробітництва

Міський голова Олег Кіндер та його заступник Ігор Прокопів побували з робочим візитом у Ленчні. Ковель разом з цим польським містом виграв міжнародний проєкт «Спільна спадщина – спільна ідентичність» в рамках Програми транскордонного співробітництва «Польща – Білорусь – Україна 2014-2020». Про це повідомили на офіційному сайті Ковельської міської ради.

Аби розпочати його реалізацію, необхідно виконати ряд умов, підготувати документацію. У ході зустрічі було підписано партнерську угоду, де прописані усі зобов’язання сторін, які стосуються подальшої роботи.

Міський голова Олег Кіндер висловив надію, що такі спільні успіхи сприяють зміцненню дружніх та партнерських відносин між громадами. Тим більше, що міста уже мають успішний досвід, адже реалізували не один проєкт разом. Серед них - «Ленчна і Ковель – прикордонні міста двох традицій і культур». Тоді до різноманітних творчих та мистецьких заходів по обидва боки Бугу долучились понад 400 учасників.

Бурмістр Лєнчни Лєшек Влодарскі зазначив, що Ковель є хорошим і надійним партнером. І вони готові до подальшого співробітництва та написання нових проєктів, які будуть цікавими для розвитку обох міст. Сторони узгодили фінансові та організаційні моменти, визначили подальший план дій. Фінансове забезпечення проєкту «Спільна спадщина – спільна ідентичність» – понад 60 тисяч євро.

Йдеться про відкриття туристичних маршрутів та запровадження нових рубрик на вебсайтах, де кожен зможе ознайомитись з їх мапами та пам’ятками архітектури і визначними місцями. Також у перспективі - створення презентаційних фільмів про Ковель та Ленчну.

Під час впровадження проєкту планується провести конференції та зустрічі, де учасники будуть ділитись досвідом та результатами роботи.


#Проекти #ЄвропейськийСоюз #ОлегКіндер

Коментарі

Читайте також

Міський голова Олег Кіндер і президент Хелма Якуб Банашек обговорили перспективу спільних проєктів

Міський голова Олег Кіндер і президент Хелма Якуб Банашек обговорили перспективу спільних проєктів
Йдеться головним чином про інвестиції у дорожню інфраструктуру, комунальне господарство, екологію у рамках програми транскордонного співробітництва Польща-Білорусь-Україна.

На стадіоні «Локомотив» у Ковелі не припиняються роботи

На стадіоні «Локомотив» у Ковелі не припиняються роботи
Об’єкт реконструюють у рамках програми транскордонного співробітництва ЄС. Створення умов для функціонування центру діалогу культур потребує значних фінансових ресурсів, тому будівництво розраховане на кілька років.