1. Головна
  2. Новини
  3. У Ковелі відбувся конкурс польської поезії та пісні

У Ковелі відбувся конкурс польської поезії та пісні

У польській школі в Ковелі відбувся V Конкурс польської поезії та пісні про кохання, - пише Волинський монітор. Учні молодшого та старшого віку представили вибрані ними вірші польських поетів та польські пісні на любовну тематику.

Усі присутні також могли послухати вірші про любов до Вітчизни, людей, домашніх улюбленців. Як розповідає учитель польської мови Вєслав Пісарський прозвучали твори таких видатних поетів, як Чеслав Мілош та ксьондз Ян Твардовський. Різні покоління об’єднали пісні Мечислава Фоґґа у виконанні Лева Кралюка, композиція «Паперове серце» з репертуару колективу «ОТТО» у виконанні Сергія Білоуса та «Клопоти» з репертуару польської вокалістки Наталії Застемпи у виконанні Софії Самонюк та Луїзи Куни – ковельського підліткового дуету. Софія Глинюк, найменша учасниця конкурсу, виконала пісню «Люблю свою маму» та прочитала вірш про любов до котика.

Усі учасники одержали дипломи, зошити, фарби, кольорові олівці, ручки та солодощі з подяками за вкладені у виступи старання.


#польща_україна

Коментарі

Читайте також

Ковельчанки стали призерками відбіркового туру Олімпіади з польської мови та літератури

Ковельчанки стали призерками відбіркового туру Олімпіади з польської мови та літератури
І місце здобула Софія Пляшко, ІІ місце – Христина Півень, які навчаються в польській школі при Товаристві польської культури в Ковелі. Вони візьмуть участь у фіналі олімпіади в Києві.