1. Головна
  2. Новини
  3. У Ковелі особливих діток навчають правилам поведінки та самообслуговування за столом

У Ковелі особливих діток навчають правилам поведінки та самообслуговування за столом

У Центрі комплексної реабілітації дітей з інвалідністю уже кілька років функціонує мобільний кабінет реабілітації, в якому постійно проводяться навчання з формування навичок самообслуговування за програмою «Смачний сніданок». Його облаштували за кошти, які центр виграв в обласному конкурсі проектів місцевих ініціатив за співфінансування з міського бюджету.

Нині Ковельський центр соціальної реабілітації відвідують понад 20 дітей з особливими потребами. Заняття розраховані на вихованців від 2 до 10 років. Тут дітки вчаться правильно поводитися за столом, користуватися посудом, столовими приборами, серветкою, їсти охайно та безшумно. Значна увага приділяється правилам особистої гігієни (сідати за стіл з вимитими руками).

Під час навчання використовуються різні методи та підходи. Серед них - розгляд ілюстрацій, читання віршів, відгадування загадок, обговорення ситуацій.

Також полюбляють діти дидактичні ігри — «Пригостимо ляльку обідом», «Зустрічаємо гостей», «Чаювання у звірят», у ході яких активно та із задоволенням вихованці оволодівають потрібними навичками з самообслуговування.

Таким чином у дітей формуються такі якості, як самостійність, витримка, організованість.


#СоціальнийЗахист

Коментарі

Читайте також

Ковельчанам, які звертатимуться до депутатів за матеріальною допомогою, необхідно відкрити картковий рахунок

Ковельчанам, які звертатимуться до депутатів за матеріальною допомогою, необхідно відкрити картковий рахунок
Такі зміни передбачені новим урядовим документом. Про це йшлося сьогодні на засідання постійної депутатської комісії у Ковельській міській раді.