1. Головна
  2. Новини
  3. У Ковелі ремонтують мережі вуличного освітлення

У Ковелі ремонтують мережі вуличного освітлення

Вуличне освітлення – важлива складова благоустрою міста, зручності для його мешканців у вечірній та нічний час. Щороку у Ковелі ведуться роботи з оновлення й утримання мереж. У нинішньому році на це в міському бюджеті передбачено майже 4 мільйони гривень. Повідомляють на офіційному сайті Ковельської міської ради.

Нині на об’єктах міста активно працюють фахівці ТОВ «ВілКом Монтаж». У лютому вони виконали капітальний ремонт на відрізку вулиці Міцкевича. На завершальній стадії роботи на 40 років Перемоги, Грушевського, Левицького.

Бригада КП «Добробут» здійснила реконструкцію освітлення на Ярослава Мудрого. На всіх вулицях встановлюють нові опори з влаштуванням енергоефективних, світлодіодних світильників, які прикрашає символіка Ковеля. Торік сучасне освітлення встановлено на Театральній, Івасюка, Ветеранів, Смірнова, Відродження.#Благоустрій

Коментарі

Читайте також

У 2020 році волинські дороги державного значення ремонтуватиме ковельське підприємство

У 2020 році волинські дороги державного значення ремонтуватиме ковельське підприємство
З підрядником укладено відповідний договір. Нагадаємо, що цього року плануються ремонтні роботи на автошляхах М-07, М-19 та Р-15, які сполучають Ковель з іншими містами України, Польщі та Білорусі.