1. Головна
  2. Новини
  3. У Ковелі відкрилась персональна виставка картин місцевої художниці Оксани Онищенко

У Ковелі відкрилась персональна виставка картин місцевої художниці Оксани Онищенко

З нагоди приходу весни та Міжнародного жіночого дня у Ковельському історичному музеї відкрилась персональна виставка олійного живопису місцевої художниці Оксани Онищенко.

У душі мисткині квітують усіма барвами весна і літо. І цей стан душі виплескується на полотна у вигляді квітів, соковитих натюрмортів, дивовижних пейзажів і неймовірної краси архітектурних пам'яток. Оксана Онищенко - самобутня художниця із відповідною фаховою освітою: закінчила Київську Академію Мистецтв, отримавши диплом архітектора. Учасниця і співорганізатор більше 100 пленерів художників як в Україні, так і за кордоном, численних художніх виставок. Професійне композиційне рішення робіт, багата колористична палітра, глибокий внутрішній світ мисткині, яка мріє про те, щоб глядач побачив і сприйняв світ її очима.

Тож ковельчан та гостей міста запрошують відвідати виставку картин місцевої художниці Оксани Онищенко. Виставка експонується в Ковельському історичному музеї, що знаходиться за адресою вул Олени Пчілки, 11. Музей працює щодня з 10.00 до 18.00 без обідньої перерви. Вихідні: субота і понеділок.


#Музей #Виставка #ІсторіяКовеля

Коментарі

Читайте також