1. Головна
  2. Новини
  3. У Ковелі втілюють новий проєкт реабілітації бійців АТО

У Ковелі втілюють новий проєкт реабілітації бійців АТО

Ковельський міський центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді продовжує працювати у напрямку проведення соціально-психологічної реабілітації воїнів АТО та їх сімей, - повідомляє директор Центру Інна Третяк.

За сприяння Ковельської міської ради та волонтерів нещодавно вдалося розпочати реалізацію ще одного соціального проєкту під назвою - "Жива надія". Його мета - допомогти ветеранам, воїнам АТО пізнати самого себе, зціливши душевні рани та з гідністю пережити посттравматичні події.

Перший етап проєкту "Жива надія" охопив сім сімей. Серед учасників, чоловіки, що пережили полон, отримали поранення, а найбільше звичайно ж постраждала душа. Спалахи війни залишили по собі глибокі рани та відбитки, які непосильною ношею лягли на кожного з них.

- Нас зустрічав містичний та неперевершений Львів! Три дні поспіль, група інтенсивно працювала. Модераторами тренінгу стали - Зіновій Онишко, лікар-психіатр, спеціаліст із узалежнень, член Української спілки психотерапевтів, керівник проєкту "Жива надія" та Світлана Сайко, психолог, психотерапевт, учасник проєкту "Жива надія". Тренінг проходив у формі вправ, візуалізацій, творення пілігриму, практичних та домашніх завдань. Проте, організатори поставили собі за мету зробити триденний тренінг емоційно забарвленим, аби активізувати всі ресурси для отримання позитивного результату. Наші герої спільно зі своїми чарівними дружинами, змогли побувати у найгарнішому оперному театрі міста Львова. Опера Дж. Верді "Аїда", вразила своєю величчю, допомогла відкрити двері у прекрасний світ мистецтва, який неабияк лікує зранену душу. Академічний інструментальний ансамбль "Високий замок" радо вітав гостей у Львівській національній філармонії. Українські пісні, жива музика, надзвичайний, старовинний інтер'єр надихали та збагачували. Все це вдалося організувати завдяки допомозі Львівського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді. За що ми їм щиро дякуємо!, - ділиться враженнями директор центру соціальних служб Інна Третяк.


Учасники проєкту також подорожували старовинним містом, його вузьким вуличкам, задивлялись на величні споруди, які просто дихають історією! Перша українська церква, величні постаті Данила Галицького, Тараса Шевченка, старовинні квартали зі своїми легендами, гарнізонний храм, який береже вже нашу історію, про війну і про втрати на Сході... Все це вдалося відчути, побачити завдяки талановитому і надзвичайно обізнаному екскурсоводу Марії Хорняк-Лукьяновій. Вона з легкістю змогла зацікавити найвибагливішого слухача.

Ковельській міський центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді щиро дякує за гостинність отцям монастиря Святого Альфонса, за підтримку - очільниці благодійного проєкту "Рух за життя" Аллі Семенюк, заступнику міського голови Ігорю Прокопіву, директору Ковельського міськрайонного центру зайнятості Приймаку Ігорю, перевізнику Віктору Бортніку та водієві Роману.


#ДопомогаАТО #Благодійність #Соціальнийзахист #Волонтери

Коментарі

Читайте також

У Ковелі діти загиблих бійців отримуватимуть до дня народження матеріальну допомогу з міського бюджету

У Ковелі діти загиблих бійців отримуватимуть до дня народження матеріальну допомогу з міського бюджету
Такі виплати передбачили вперше цього року з ініціативи соціальних служб та міської влади. Нині у Ковелі проживає 9 сімей загиблих в АТО військовослужбовців, у яких виховується 14 неповнолітніх дітей.

Понад 20 звернень розглянула комісія з розподілу земельних ділянок між учасниками бойових дій та членами сімей загиблих

Понад 20 звернень розглянула комісія з розподілу земельних ділянок між учасниками бойових дій та членами сімей загиблих
Аби врегулювати проблемні питання щодо приватизації виділених наділів по вул. Зерова у Ковелі, буде підготовлено проєкт рішення міської ради.