1. Головна
  2. Новини
  3. У Ковелі побували прокурори з Національної прокуратури Республіки Польща

У Ковелі побували прокурори з Національної прокуратури Республіки Польща

Школу, що діє при Товаристві польської культури в Ковелі, відвідали прокурори з Національної прокуратури Республіки Польща, - пише Волинський монітор.

5 березня до польської школи в Ковелі завітали заступник директора Бюро національного прокурора Польщі Адам Збєранек, прокурор Анджей Ґолєц із відділу зв’язків із пресою Національної прокуратури та консул Тереза Хрущ із Генерального консульства РП у Луцьку.

Зустріч відбулася з нагоди передачі школі 11 планшетів, книг та альбомів для вивчення польської мови, куплених за кошти Національної прокуратури Польщі та Інституту національної пам’яті. Консул Тереза Хрущ також подарувала школі карту Польщі, книги та навчальні посібники.

Голова ТПК у Ковелі Анатолій Герка на знак вдячності вручив гостям місцеві сувеніри. Він пообіцяв використовувати передані подарунки у процесі викладання мови польської меншини в Ковелі. Учні школи представили програму під назвою «З піснею та поезією запанібрата».


Текст і фото: Вєслав ПІСАРСЬКИЙ,
учитель польської мови, скерований до Ковеля організацією ORPEG


#польща_україна

Коментарі

Читайте також

Ковельчанки стали призерками відбіркового туру Олімпіади з польської мови та літератури

Ковельчанки стали призерками відбіркового туру Олімпіади з польської мови та літератури
І місце здобула Софія Пляшко, ІІ місце – Христина Півень, які навчаються в польській школі при Товаристві польської культури в Ковелі. Вони візьмуть участь у фіналі олімпіади в Києві.