1. Головна
  2. Новини
  3. У будівельному гіпермаркеті Ковеля гасили умовну пожежу

У будівельному гіпермаркеті Ковеля гасили умовну пожежу

10 березня у Ковелі відбулися тактико-спеціальні навчання у будівельному гіпермаркеті, розташованому на вулиці Володимирській, - повідомляє управління ДСНС у Волинській області.

Для відпрацювання дій імітована пожежа виникла у торговому залі. Про надзвичайну подію адміністрація закладу повідомила служби оперативного реагування та розпочала евакуацію відвідувачів і персоналу з гіпермаркету. Першими до гасіння імітованого загорання приступили працівники добровільної пожежної дружини закладу, які застосували для ліквідації вогню первинні засоби пожежогасіння.

Для ліквідації надзвичайної події були зосереджені сили двох пожежно-рятувальних підрозділів – 4-ої та 19-ої Державних пожежно-рятувальних частин міста Ковеля Управління ДСНС України у Волинській області. Зокрема були залучені 3 автомобілі основної пожежної техніки, працювали 20 рятувальників.

Основні зусилля рятувальники зосередили на ліквідації осередку умовного загоряння та захисті суміжних приміщень. Крім того, ланки газодимозахисної служби обстежили приміщення гіпермаркету, де виявили умовну постраждалу, яку евакуювали на свіже повітря. Алгоритм дій з надання першої допомоги постраждалій відпрацювали співробітники медичної служби.

Підбиваючи підсумки навчань, учасники детально проаналізували усі етапи – від моменту виявлення ознак надзвичайної події до її ліквідації, а також акцентували увагу на важливих аспектах взаємодії усіх служб та адміністрації об’єкту, щоб у випадку реальної небезпеки діяти максимально чітко й злагоджено.


#Рятувальники

Коментарі

Читайте також

Боєприпаси в лісі, собака в колодязі, підпал авто та сухої трави - про події минулого тижня інформують ковельські рятувальники

Боєприпаси в лісі, собака в колодязі, підпал авто та сухої трави - про події минулого тижня інформують ковельські рятувальники
З 17 по 23 лютого підрозділи Ковельського міськрайвідділу УДСНС України у Волинській області виїжджали кілька разів за викликами, що надійшли з Ковеля та Ковельського району.