1. Головна
  2. Новини
  3. Учениця польської школи, що діє у Ковелі, візьме участь у фіналі Олімпіади у Варшаві

Учениця польської школи, що діє у Ковелі, візьме участь у фіналі Олімпіади у Варшаві

7–8 березня в Посольстві Республіки Польща в Україні пройшов республіканський фінал Олімпіади з польської мови та літератури, - повідомляє Волинський монітор.

В олімпіаді взяли участь 20 учнів з усіх регіонів України. Учасники виконували завдання з аудіювання, розв’язували тест із граматики та писали твір або аналізували вірші Адама Міцкевича і Станіслава Баранчака. У другий день олімпіади школярі відповідали на запитання, які стосувалися прочитаних ними творів польських письменників, порівнюючи їх з іншими текстами польської, української та світової літератури.

На завершення заходу відбулося вручення подарунків і дипломів та представлення вісьмох конкурсантів, які 1–4 квітня візьмуть участь у фіналі Олімпіади з польської мови та літератури у Варшаві. Луцький консульський округ представлятимуть Софія Пляшко з польської школи при Товаристві польської культури в Ковелі та Вікторія Бартошук із суботньо-недільної школи при Товаристві польської культури імені Еви Фелінської в Луцьку.


#польща_україна

Коментарі

Читайте також

У Ковелі побували прокурори з Національної прокуратури Республіки Польща

У Ковелі побували прокурори з Національної прокуратури Республіки Польща
Вихованцям школи, що діє при Товаристві польської культури, вони привезли планшети та альбоми, придбані за кошти Національної прокуратури Польщі та Інституту національної пам’яті.

Ковельчанки стали призерками відбіркового туру Олімпіади з польської мови та літератури

Ковельчанки стали призерками відбіркового туру Олімпіади з польської мови та літератури
І місце здобула Софія Пляшко, ІІ місце – Христина Півень, які навчаються в польській школі при Товаристві польської культури в Ковелі. Вони візьмуть участь у фіналі олімпіади в Києві.