1. Головна
  2. Новини
  3. З Ковеля у Донецьку область намагалися поштою відправити контрафактні цигарки

З Ковеля у Донецьку область намагалися поштою відправити контрафактні цигарки

На Волині вилучили контрафактні цигарки на суму 125 тис грн. Про це повідомляє пресслужба Прокуратури Волині.

Триває системна боротьба волинських правоохоронців із незаконним обігом в області підакцизних товарів.​
За процесуального керівництва прокуратури Волинської області працівниками Управління Служби безпеки України у Волинській області у взаємодії з оперативним підрозділом Луцького прикордонного загону в рамках досудового розслідування кримінального провадження про незаконні оборудки з підакцизними товарами та марками акцизного податку проведено санкціонований судом обшук у відділенні поштового оператора й вилучено 500 блоків контрафактних цигарок вартістю 125 тис. грн.

Товар мав бути надісланий із Ковеля у Донецьку область. Вирішується питання про накладення арешту на вилучені товарно-матеріальні цінності. Вживаються заходи задля притягнення осіб, причетних до незаконного промислу, до передбаченої законом відповідальності. Триває досудове розслідування.


#Прокуратура #Акциз

Коментарі

Читайте також

Ковельський прокурор долучився до збору коштів для онкохворого юнака

Ковельський прокурор долучився до збору коштів для онкохворого юнака
Новопризначений керівник Ковельської місцевої прокуратури Юрій Новосад взяв участь у Форумі юридичних професій, організованому обласним осередком Ліги студентів Асоціації правників України.

У Ковелі - новий очільник місцевої прокуратури

У Ковелі - новий очільник місцевої прокуратури
Юрій Новосад народився у селі Звірів Ківерцівського району, працював на різних посадах в органах прокуратури Волинської та Рівненської областей. Доктор юридичних наук.