Уряд ввів нові обмеження та зняв деякі заборони

Суб’єктам господарювання у сфері роздрібної торгівлі продуктами харчування, пальним, засобами гігієни, лікарськими засобами та виробами медичного призначення, засобами зв’язку, банківської та страхової діяльності, необхідно запровадити режим роботи з розрахунку один відвідувач на 10 квадратних метрів площі торговельного (операційного) залу за умови дотримання дистанцій між людьми не менше ніж 1,5 метра із встановленням спеціальних позначок.

Крім того, уряд розширив список закладів, яким дозволено працювати під час карантину. Тепер це стосується не лише торгівлі продуктами харчування, пальним, засобами гігієни, лікарськими засобами та виробами медичного призначення, а й ветеринарними препаратами, кормами, пестицидами та агрохімікатами, насінням і посадковим матеріалом, засобами зв’язку за умови забезпечення відповідного персоналу предметами індивідуального захисту, а також дотримання відповідних санітарних та протиепідемічних заходів.

Можуть також працювати установи, що забезпечують провадження банківської та страхової діяльності, а також медичної практики, ветеринарної практики, автозаправних комплексів, діяльності з технічного обслуговування та ремонту транспортних засобів, технічного обслуговування реєстраторів розрахункових операцій, діяльності з ремонту комп’ютерів, побутових виробів і предметів особистого вжитку, об’єктів поштового зв’язку за умови забезпечення відповідного персоналу засобами індивідуального захисту, а також дотримання відповідних санітарних та протиепідемічних заходів;

Торговельна діяльність та надання послуг громадського харчування можливі лише із застосуванням адресної доставки замовлень за умови забезпечення персоналу засобами індивідуального захисту, а також дотримання відповідних санітарних та протиепідемічних заходів.

У разі виявлення фактів порушення прийнятих рішень просять повідомляти у відділ економічного розвитку та торгівлі за телефонами: 61705; 61706 - в робочі дні, або 102 - цілодобово.

Джерело - офіційний сайт Ковельської міської ради

http://www.kovelrada.gov.ua/news-8756.html


http://www.kovelrada.gov.ua/news-8754.html


#Карантин

Коментарі

Читайте також

У Ковелі відмінили сплату збору за місця для паркування транспортних засобів

У Ковелі відмінили сплату збору за місця для паркування транспортних засобів
Відповідне рішення прийняли сьогодні депутати Ковельської міської ради у зв'язку із запровадженням карантинних заходів. Міський бюджет недоотримає близько 100 тисяч гривень.

Молоді Ковеля пропонують перевірити свої знання про COVID-19 за допомогою онлайн тестування

Молоді Ковеля пропонують перевірити свої знання про COVID-19 за допомогою онлайн тестування
Молодіжний центр «Місто ідей» продовжує працювати з підлітками та молоддю дистанційно у соціальних мережах, допомагаючи з користю проводити час в умовах карантину.