У Ковелі планують дезінфекцію під’їздів, ліфтів, вулиць, транспортних засобів

У Ковелі планують дезінфекцію під’їздів, ліфтів, вулиць, транспортних засобів, - про це повідомляють на офіційному сайті Ковельської міської ради.

Учора відбулася робоча нарада, яку провів заступник міського голови, голова тимчасової міської протиепідемічної комісії Ігор Прокопів. У ній взяли участь перший заступник міського голови, заступник голови місцевої комісії з питань ТЕБ та НС Михайло Гетьман, керівники Ковельського міськрайонного відділу «Волинський обласний лабораторний центр МОЗ України» і Ковельського МРУ ГУ Держпродспоживслужби у Волинській області Людмила Маляр та Микола Король, начальник відділу охорони здоров’я виконавчого комітету Лідія Жолінська.
Фото ілюстративне

Звертаючись до присутніх, Ігор Прокопів зауважив, що у зв’язку з поширенням коронавірусу COVID-19, виявленням хворих на Волині, необхідно підготувати додатковий план організації та здійснення у місті заходів з дезінфекції. Йдеться про під’їзди багатоквартирних житлових будинків, ліфтів, вулиць, транспортних засобів тощо.

Людмила Маляр повідомила, що фахівці відділу лабораторного центру готові надати рекомендації і роз’яснення щодо проведення цієї роботи.

Сьогодні ж буде розроблена пам’ятка з алгоритмом дій для комунальних служб, ОСББ, яку оприлюднять у місцевих ЗМІ та офіційному сайті. Людмила Сергіївна запевнила, що працівники у телефонному режимі консультуватимуть відповідальних осіб щодо ефективності антисептиків та з інших питань.

Акцентовано увагу на тому, що першочергово дезінфікуватимуться будинки, в які повернулися приїжджі з–за кордону, аби убезпечити оточуючих. Є списки з адресами таких людей.

Будуть надані чіткі інструкції і для працівників поліції щодо особистого захисту під час несення служби.

Представники міськрайонного управління Держпродспоживслужби обстежуватимуть життєво необхідні об’єкти на предмет дотримання санітарних вимог.

У ході засідання обговорили інші важливі моменти.


#Карантин #Коронавірус

Коментарі

  • Ковельчанка
    Ви би краще до тих будинків приставили поліцію, щоб ті люди нікуди не ходили.а то вони далеко не на карантині.
    Відповісти

Читайте також

Уряд ввів нові обмеження та зняв деякі заборони

Уряд ввів нові обмеження  та зняв деякі заборони
Дозволили торгувати насінням, посадковим матеріалом та агрохімікатами. Можуть також відновити роботу ветеринарні аптеки та зоомагазини. Проте є нові правила щодо кількості людей у закладах.

У Ковелі відмінили сплату збору за місця для паркування транспортних засобів

У Ковелі відмінили сплату збору за місця для паркування транспортних засобів
Відповідне рішення прийняли сьогодні депутати Ковельської міської ради у зв'язку із запровадженням карантинних заходів. Міський бюджет недоотримає близько 100 тисяч гривень.