1. Головна
  2. Новини
  3. Хто з ковельчан отримає соціальну допомогу у зв'язку з карантином?

Хто з ковельчан отримає соціальну допомогу у зв'язку з карантином?

У квітні управління соціального захисту населення здійснить виплату одноразової грошової допомоги у сумі 1000 гривень. Про це повідомила начальник управління соціального захисту населення Софія Сагаль, - пише офіційний сайт Ковельради.

Вона передбачена у зв’язку з негативними наслідками поширення на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19.

Допомогу нададуть одержувачам:
- державної соціальної допомоги особам, які не мають права на пенсію, та особам з інвалідністю;
- державної соціальної допомоги особам з інвалідністю з дитинства та дітям з інвалідністю (крім осіб з інвалідністю з їх числа, які одночасно з допомогою отримують пенсію у зв’язку з втратою годувальника);
- тимчасової державної соціальної допомоги непрацюючій особі, яка досягла загального пенсійного віку (60 років), але не набула права на пенсійну виплату.

Виплата одноразової грошової допомоги здійснюється через установи уповноважених банків або АТ «Укрпошта», де особи отримують вказані види допомог.

З цього питання можна звернутися за номером телефону: 5-29-18.

Одночасно повідомляють, що грошова допомога носить одноразовий характер, тому не враховується до сукупного доходу сім’ї для призначення всіх видів соціальної допомоги.

Крім того, не отримана одноразова допомога у зв’язку із смертю одержувача виплачується спадкоємцям.


#Соціальнийзахист

Коментарі

Читайте також

Домашнє насильство під час карантину: куди звертатись ковельчанам?

Домашнє насильство під час карантину: куди звертатись ковельчанам?
Наразі більшу частину часу громадяни вимушені проводити у власному помешканні. Така вимога є загрозливою до прав тієї категорії осіб, які часто зазнають фізичного чи психологічного насильства вдома.