1. Головна
  2. Новини
  3. Ковельчанка Василина Додарук зустріла столітній ювілей

Ковельчанка Василина Додарук зустріла столітній ювілей

12 квітня 100-річчя завітало до жительки Ковеля — Додарук Василини Іванівни. З поважним днем народженням довгожительку вітали рідні, близькі та працівники територіального центру соціального обслуговування м. Ковеля, підопічною якого Василина Іванівна є багато років. Пише офіційний сайт Ковельської міської ради.

Дивлячись на цю життєрадісну, привітну жінку, важко повірити, що за її плечима вже стільки прожитих літ. За 100 років Василина Іванівна пройшла нелегкий шлях, проте і досі радує свою сім'ю привітністю та оптимізмом.

- Кожний 100-річний ювілей є гордістю міста, адже у кожного з них своя історія та власні секрети довголіття. Коли чуєш про те, що хтось відсвяткував сторіччя — починаєш вірити, що чудеса існують. У такий день хочеться, щоб люди, які заслуговують на нашу сердечну вдячність і глибоку повагу, були поруч, щоб ми могли почути їхні спогади і роздуми про пройдений шлях, а вони мали можливість почути про те, яку особливу роль займають у житті інших, - кажуть працівники Територіального центру соціального обслуговування.

Ювілярці побажали міцного здоров'я, гарного настрою, бадьорості та родинного тепла.


#СоціальнийЗахист

Коментарі

Читайте також