1. Головна
  2. Новини
  3. У центрі Ковеля - планова заміна інженерних мереж

У центрі Ковеля - планова заміна інженерних мереж

Сьогодні у Ковелі розпочато реконструкцію мереж водопостачання та водовідведення на відрізку вулиці Олени Пчілки – від Незалежності до Богомольця, - повідомляють на офіціному сайті Ковельської міської ради.

Із міського бюджету на це спрямовано 1 мільйон 400 тисяч гривень. Підрядник - Ковельське УВКГ «Ковельводоканал».

У наступному році планується розширення проїжджої частини цієї вулиці, капітальний ремонт дороги та облаштування стоянки біля лікарні.

Комунальники перепрошують ковельчан за тимчасові незручності.

Відповідно до розпорядження міського голови з 9 по 14 листопада заборонено рух автомобільного транспорту на вул. Незалежності - від 1 Грудня до Смірнова. І з 9 листопада по 1 грудня - на вул. Олени Пчілки - від Незалежності до Богомольця.

У документі також йдеться: «Ковельському відділу поліції ГУ НП у Волинській області (Тусь І.Г.) забезпечити дотримання безпеки дорожнього руху транспортних засобів на вулицях: 1 Грудня, Незалежності, Олени Пчілки, Богомольця, Смірнова, Івасюка».

#Благоустрій

Коментарі

Читайте також

Осіння депресія - не для комунальників. Які роботи ведуться у Ковелі сьогодні?

Осіння депресія -  не для комунальників. Які роботи ведуться у Ковелі сьогодні?
Комунальні служби продовжуть впорядкувати місто. Кожної пори року є свої завдання, а погодні умови хоч і вносять інколи корективи та запланований обсяг робіт з благоустрою виконується.

Майже 6 мільйонів гривень пішло на ремонт дороги міжнародного значення у Ковелі

Майже 6 мільйонів гривень пішло на ремонт дороги міжнародного значення у Ковелі
Домовлялися про співфінансування 50/50 з обласного та міського бюджетів, проте Волинська ОДА своїх зобов’язань не виконала і Ковелю довелось додатково залучати ще 1,8 млн.грн., аби розрахуватись з підрядником

Метуть і загрібають: осінні турботи ковельських комунальників

Метуть і загрібають: осінні турботи ковельських комунальників
Погодні умови сприяють активній роботі по всьому місту. Минулого тижня працівники КП «Верес» впорядкували території парків імені Тараса Шевченка та Слави. Нині працюють у парку культури і відпочинку імені Лесі Українки.