1. Головна
  2. Новини
  3. Зірковий тренер з Ковеля щоранку проводить всеукраїнський онлайн марафон ВІДЕО

Зірковий тренер з Ковеля щоранку проводить всеукраїнський онлайн марафон ВІДЕО

На час карантину зірковий тренер Андрій Хомицький, який народився і виріс у Ковелі, разом зі своєю командою Khomytskyi Pro започаткували онлайн тренування. Щоранку о дев'ятій безкоштовно для усіх бажаючих п'ять професійних тренерів проводять прямі трансляції. За словами Андрія Хомицького, до марафону уже долучилося 2 тисячі 400 людей, котрі заповнили заявки на участь, а упродовж місяця до проекту додалося ще понад 20 тисяч.

Він звик тренувати десятки людей одночасно або персонально кожного. Ще від початку карантину тренер Андрій Хомицький повністю осів удома: тренується сам, тренує своїх діток і роботу не полишає. Завдання клієнтам роздає і перевіряє в інтернеті. До онлайн трансляцій долучається подекуди до тисячі людей. Детальніше - у сюжеті 1+1.Для участі у всеукраїнському онлайн марафоні підписуйтесь на сторінки в Інстаграм

@ofc.khomytskyi.pro
@khomytskyi_official


#АндрійХомицький #Спорт

Коментарі

Читайте також

Зірковий тренер Андрій Хомицький записав звернення до ковельчан щодо карантину ВІДЕО

Зірковий тренер Андрій Хомицький записав звернення до ковельчан щодо карантину ВІДЕО
Чемпіон світу з бодібілдингу закликав мешканців свого рідного міста Ковеля дотримуватися вказаних обмежень та на власному прикладі розповів, як він та його сім'я живуть нині в умовах карантину.

Андрій Хомицький подякував своєму першому ковельському тренеру Володимиру Полятичку

Андрій Хомицький подякував своєму першому ковельському тренеру Володимиру Полятичку
Зірковий тренер, який нині живе та працює у Києві, не забуває тих, завдяки кому йому вдалося досягти успіхів у спорті та кар'єрі: "Дякую, що не вигнали мене тоді з секції. Люблю як батька!".