1. Головна
  2. Новини
  3. Повідомили, як завершиться навчальний рік у школах

Повідомили, як завершиться навчальний рік у школах

У профільному відомстві розповіли, як вплине на завершення навчального року в школах рішення Уряду про послаблення та продовження карантину до 22 травня, - повідомляють в Міністерстві освіти та науки.

- Рішення Уряду передбачає послаблення деяких карантинних обмежень з 11 травня. Для закладів освіти все залишиться незмінним – вони проводять дистанційне навчання та готуються до завершення навчального року, - розповіла т.в.о. міністра освіти і науки Любомира Мандзій.

Навчальний рік у школах по всій країні завершиться дистанційно. При цьому календар навчання виглядатиме так:

- до 31 травня триватимуть заняття;
- до 1 липня має бути завершений навчальний рік;
- до 15 червня школи завершують оформлення: свідоцтв про здобуття базової середньої освіти; свідоцтв досягнень та табелів навчальних досягнень;
- упродовж червня школи на педагогічних радах розглядають питання про переведення учнів до наступного класу.

- Випускники 11-х класів отримають документ про здобуття освіти після завершення ДПА у формі ЗНО. Якщо учні 1-8, 10 класів не планують навчатися в іншому закладі освіти, школи надсилають копії документів учням електронною поштою, а оригінали документів видадуть у вересні 2020-2021 навчального року, - розповіли у Міністерстві.

Для запобігання поширенню коронавірусної хвороби COVID-19 у 2019/2020 навчальному році МОН рекомендує утриматися від проведення масових заходів, зокрема - останніх дзвоників та випускних вечорів.


#Освіта #Карантин

Коментарі

Читайте також