1. Головна
  2. Новини
  3. У ковельському "Добробуті" оновлення автопарку

У ковельському "Добробуті" оновлення автопарку

У Ковелі через нагальну виробничу потребу для комунального підприємства «Добробут» придбали бульдозер Т-170. На це з міського бюджету виділено 1 мільйон 300 тисяч гривень. Спецтехніку відразу доправили на полігон твердих побутових відходів, де вона і буде працювати, - повідомляє офіційний сайт Ковельської міської.

Оглянули трактор перший затупник міського голови Михайло Гетьман та заступник Андрій Товстига.

Як розповів директор «Добробуту» Ігор Михалевич: «Бульдозер необхідний для того, щоб проводити підгортання на сміттєзвалищі. Також він одночасно буде трамбувати відходи. Ми давно чекали на оновлення автопарку. Машина, що була задіяна для цих потреб, відслужила своє. Останнім часом ми несли значні витрати на її ремонт. Тому дякуємо депутатам міської ради, що зрозуміли наші проблеми і виділили необхідні кошти».

За словами керівника, купили бульдозер після повного капремонту. "Побували на підприємстві, яке і виконувало роботи. Пересвідчились, що працюють там якісно і професійно. Є гарантія. Та і нова така спецтехніка є дуже дорогою. Провели чимало консультацій, порадились з спеціалістами і обрали, на нашу думку, найоптимальніщий варіант», - зазначив Ігор Михалевич.


#Благоустрій

Коментарі

Читайте також

Незручності сьогодні заради комфорту в майбутньому

Незручності сьогодні заради комфорту в майбутньому
У Ковелі тривають роботи з благоустрою. Ведеться реконструкція тротуару на вулиці Незалежності. З міського бюджету на це спрямовано 1 мільйон 450 тисяч гривень. Підрядник зобов’язався завершити вкладання бруківки оперативно, аби менше створювати незручностей для ковельчан та гостей міста.

У центрі Ковеля - планова заміна інженерних мереж

У центрі Ковеля - планова заміна інженерних мереж
У Ковелі розпочато реконструкцію мереж водопостачання та водовідведення на відрізку вулиці Олени Пчілки – від Незалежності до Богомольця. Із міського бюджету на це спрямовано 1 мільйон 400 тисяч гривень.

Осіння депресія - не для комунальників. Які роботи ведуться у Ковелі сьогодні?

Осіння депресія -  не для комунальників. Які роботи ведуться у Ковелі сьогодні?
Комунальні служби продовжуть впорядкувати місто. Кожної пори року є свої завдання, а погодні умови хоч і вносять інколи корективи та запланований обсяг робіт з благоустрою виконується.