1. Головна
  2. Новини
  3. Львівська залізниця тимчасово скасувала приміські поїзди на Волині

Львівська залізниця тимчасово скасувала приміські поїзди на Волині

Відповідно до протокольного рішення регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 04.06.2020 № 19 про скасування деяких послаблень протиепідемічних заходів на території Волинської області, Львівська залізниця призупиняє курсування приміських поїздів у межах області. Про це повідомляє прес-центр Укрзалізниці.

Звертають увагу пасажирів, що починаючи з 6 червня цього року не курсуватимуть поїзди № 6302 Іваничі – Ковель, № 6307 Ковель – Іваничі, № 6319 Маневичі – Ковель, № 6320 Ковель – Маневичі, № 6364/6363 Луцьк – Ковель та № 6396/6395 Ковель – Луцьк.

Коли поїзди знову вирушать у рейси - наразі не повідомляють. Все залежатиме від того, коли ситуація з поширенням коронавірусу на Волині поліпшиться і кількість хворих зменшиться відповідно до норми, за якої дозволено послаблення деяких карантинних заходів.


#Укрзалізниця

Коментарі

Читайте також

Потяг «Ковель-Київ» відновить рух з 3 червня

Потяг «Ковель-Київ» відновить рух з 3 червня
Укрзалізниця відкрила продаж квитків ще на 6 поїздів далекого сполучення у напрямку Заходу України. Пасажири допускатимуться до поїздів виключно в захисних масках.