1. Головна
  2. Новини
  3. Поїзд «Ковель-Київ» виїде у рейс ще тричі. Рух потягів на Волині припиняють

Поїзд «Ковель-Київ» виїде у рейс ще тричі. Рух потягів на Волині припиняють

Потяг сполученням "Ковель-Київ" з 16 червня тимчасово припиняє курсувати. Про це Суспільному розповів начальник станції "Ковель" Руслан Александрук.

Нині продаж квитків на потяг не припиняли. Залізничники далі працюють над тим, щоб готувати до руху всі потяги, які були передбачені графіком руху — на Одесу, на Новоолексіївку та Київ.

- В порядку виключення, до 16 червня ще буде дозволено рух потяга Ковель-Київ. Тому сьогодні, 11 червня, 13 та 15 червня ще цей поїзд ще буде в русі. Але 16 червня він востаннє повернеться в Ковель - і поки будемо очікувати подальших рішень, - каже Руслан Александрук.


Нагадаємо, потяг "Ковель-Київ" відновив курс 3 червня. 9 червня комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій прийняла рішення скасувати на Волині низку карантинних послаблень, зокрема призупинити залізничне сполучення.

#Укрзалізниця

Коментарі

Читайте також

Львівська залізниця тимчасово скасувала приміські поїзди на Волині

Львівська залізниця тимчасово скасувала приміські поїзди на Волині
Відсьогодні не курсуватимуть ряд потягів з Ковеля. Таке рішення регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій у зв'язку з поширенням коронавірусу.

Потяг «Ковель-Київ» відновить рух з 3 червня

Потяг «Ковель-Київ» відновить рух з 3 червня
Укрзалізниця відкрила продаж квитків ще на 6 поїздів далекого сполучення у напрямку Заходу України. Пасажири допускатимуться до поїздів виключно в захисних масках.