1. Головна
  2. Новини
  3. Музей у Ковелі збирає колекцію «карантинних» експонатів ВІДЕО

Музей у Ковелі збирає колекцію «карантинних» експонатів ВІДЕО

Волинські музеї почали збирати експонати сучасної історії, пов’язаної з пандемією COVID-19. Волинян просять допомогти музейникам з наповненням колекцій.

Суспільне побувало у двох волинських музеях де вже почали формувати фонди пов’язані з пандемією коронавірусу в Україні.

У Ковельському історичному музеї першими експонатами стали тканинні маски з орнаментами, вишитими за схемами, зібраними Оленою Пчілкою. Волинський краєзнавчий музей також почав збирати артефакти карантинного періоду. Подаровані закладу експонати виготовила вишивальниця Тетяна Ведмедюк.

- Враховуючи умови сучасного карантину і розуміючи, що це одна із трагічних сторінок історії людства, ми почали формувати групу так званих карантинних експонатів. Одними з перших таких експонатів є ось ці милі тканинні масочки, - каже зберігачка фондів Ковельського історичного музею Мирослава Мороз.

В обласному краєзнавчому музеї, що у Луцьку, теж почали збирати колекцію речей, пов’язаних з пандемією. Музейники кажуть: колекцію хочуть поповнити медичними костюмами, спеціальними захисними масками та окулярами, які виготовлялись для лікарів під час пандемії.

Працівники музеїв просять волинян долучатися до наповнення колекцій. Єдина умова, каже Валентина Машлай, щоб всі речі були чистими та продезінфікованими.#Музей

Коментарі

Читайте також