1. Головна
  2. Новини
  3. Ковельчанам виплатять матеріальну допомогу на лікування і соціальну підтримку

Ковельчанам виплатять матеріальну допомогу на лікування і соціальну підтримку

На засіданні виконкому прийняті рішення про надання матеріальної допомоги ковельчанам. Про це інформують на офіційному сайті Ковельської міськради.

Попередньо їх заяви розглянула комісія з питань соціального захисту населення, призначення різних видів соціальних допомог та житлових субсидій.

На лікування і підтримку сімнадцяти мешканців міста, які перебувають у складних життєвих обставинах, буде спрямовано 16 тисяч 600 гривень.

Дванадцятеро людей, які мають онкологічні захворювання, профінансують у розмірі 58 тисяч 500, четверо, у кого рідкісні недуги – 23 тисячі 250 гривень.

Трьом ковельчанам, які прийняті на військову службу за контрактом в Збройні Сили, виплатять 15 тисяч, двом сім’ям учасників АТО і ООС – півтори тисячі гривень. По тисячі отримають до дня народження троє неповнолітніх дітей, батьки яких загинули на Сході України.


#МіськийБюджет #СоціальнийЗахист

Коментарі

Читайте також

У Ковелі відремонтують шкільні їдальні та придбають нове обладнання для харчоблоків

У Ковелі відремонтують шкільні їдальні та придбають нове обладнання для харчоблоків
Сесія міської ради внесла зміни до міського бюджету на 2020 рік. Враховано інтереси дітей з особливими потребами на забезпечення освітніх послуг. На це буде використано майже 165 тисяч гривень.

У Ковелі консультують підприємців щодо виплат компенсацій за період карантину

У Ковелі консультують підприємців щодо виплат компенсацій за період карантину
Фахівці центру зайнятості спільно з депутатом міської ради Андрієм Мілінчуком надають консультації щодо пакету документів, термінів та правильного їх оформлення для отримання виплат з міського бюджету.