1. Головна
  2. Новини
  3. У Ковелі планують виділити майже 2 млн грн на ремонти приміщень лікарні, спортзалу та дитсадків

У Ковелі планують виділити майже 2 млн грн на ремонти приміщень лікарні, спортзалу та дитсадків

З метою завершення капітального ремонту будівлі нового корпусу (операційного блоку) центральної районної лікарні Ковельського МТМО з міського бюджету планують виділити 1 мільйон 14 тисяч гривень. Про це сьогодні під час засідання постійної комісії з питань планування, бюджету і фінансів повідомила начальник фінансового управління Валентина Романчук. Відповідне звернення надійшло від депутата міської ради Юрія Рудя.

Тож на черговій сесії міської ради, яка має відбутися 23 липня, розглянуть проєкт рішення щодо внесення змін до рішення міської ради від 19.12.2019 р. № 60/6 “Про міський бюджет міста Ковеля на 2020 рік”.

Крім того, цим же рішенням депутати планують за рахунок перерозподілу коштів спрямувати 400 тисяч гривень на капітальний ремонт спортзалу СШ №3, а також 200 тисяч гривень - на проведення поточного ремонту підлоги у чотирьох групах дитячого садка №9, ще 200 тисяч - на ремонт приміщення та влаштування пожежного виходу у дитячому садку №13, та 100 тисяч гривень для поточного ремонту каналізації і санвузлів ДНЗ №6.


#МіськийБюджет #Депутати

Коментарі

Читайте також

67 підприємців Ковеля подали заяви для отримання компенсації втрат за період карантину

67 підприємців Ковеля подали заяви для отримання компенсації втрат за період карантину
15 липня в центрі зайнятості під головуванням заступника міського голови Ігоря Прокопіва відбулось чергове засідання комісії з виплати допомоги з міського бюджету суб’єктам мікропідприємництва.

У Ковелі відремонтують шкільні їдальні та придбають нове обладнання для харчоблоків

У Ковелі відремонтують шкільні їдальні та придбають нове обладнання для харчоблоків
Сесія міської ради внесла зміни до міського бюджету на 2020 рік. Враховано інтереси дітей з особливими потребами на забезпечення освітніх послуг. На це буде використано майже 165 тисяч гривень.