1. Головна
  2. Новини
  3. У Ковелі запрацювали дитячі садки

У Ковелі запрацювали дитячі садки

Відсьогодні у Ковелі запрацювали три дитячі садки - №2, №3 та №11, які функціонуватимуть у літній період, - повідомляють на офіційному сайті Ковельської міськради.

До цього у місті готувалися заздалегідь, адже розуміли проблеми батьків, особливо працюючих. Проте епідемічна ситуація не дозволяла відкрити їх раніше. У зв’язку з послабленням карантинних заходів місцева комісія техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій прийняла позитивне рішення з цього питання.

У названих закладах дошкільної освіти, відповідно до рекомендацій Головного санітарного лікаря України кожну групу зможуть відвідувати не більше 10-12 дітей. Працівники мають забезпечити дотримання протиепідемічних заходів. Серед яких – температурний скринінг, прийом дітей вихователями на вулиці, визначений порядок проведення дезінфекції, провітрювання, вологого прибирання тощо.

За кошти місцевого бюджету були придбані всі необхідні засоби для повноцінної безпечної роботи закладів. Потрібно лише кілька днів на закупівлю продуктів харчування.

Всього відвідувати ДНЗ зможуть 120 дітей.

Адреси чергових закладів дошкільної освіти:

№2 - вул. Грушевського, 25
№3 - вул. Театральна, 22
№11 - вул. Тараса Боровця, 2

#Освіта #Карантин

Коментарі

Читайте також

Чи підуть ковельські діти 1 вересня до школи?

Чи підуть ковельські діти 1 вересня до школи?
Рішення щодо обрання сценарію, за яким буде відбуватись навчання, прийматимуть регіональні комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, залежно від епідситуації.