1. Головна
  2. Новини
  3. У Галереї мистецтв м. Ковеля встановили пандус, відеонагляд та пожежну сигналізацію

У Галереї мистецтв м. Ковеля встановили пандус, відеонагляд та пожежну сигналізацію

У Ковелі завершили ремонт частини фасаду культурно-просвітницького центру. Зокрема, там поштукатурено та пофарбовано стіни приміщення, які уже починали осипатись, встановлено нові двері. Пише офіційний сайт Ковельської міської ради.

Крім того, тут облаштовано мобільний пандус. У літню пору він задіяний постійно, взимку його при необхідності можна буде з легкістю розгорнути. Зроблено деякі внутрішні роботи: відремонтовано коридори, кабінети, санвузол. Також подбали тут і про відеонагляд та пожежну сигналізацію.

Загалом на цей об’єкт з міської казни було спрямовано майже 600 тисяч гривень.

- Роботи були заплановані при формуванні бюджету. Загалом цьогоріч на заклади культури передбачені незначні фінансові ресурси, адже за останні роки більшість їх вдалось капітально відремонтувати. Потрібно все це тепер підтримувати у належному стані. Щоправда, поки невирішеним і дороговартісним проєктом залишається реконструкція приміщення для історичного музею, - зазначає заступник міського голови Ігор Прокопів.

Нагадаємо, що споруда культурно-просвітницького центру по вул. Незалежності,89, де нині розміщено виставкові зали історичного музею, збудована у 1900 році і є пам'яткою архітектури місцевого значення.

Нині виставкові зали уже відкрили свої двері для відвідувачів. Тож запрошують ковельчан і гостей міста оглянути експозиції. На першому поверсі діє персональна виставка картин місцевої художниці Ольги Комісарик. На другому - фотоекспозиція старого міста Ковеля.

Галерея мистецтв працює:
вівторок, середа, четвер, п'ятниця, неділя - з 11.00 до 19.00
Вихідні - понеділок, субота.


#ПамяткаАрхітектури #МіськийБюджет

Коментарі

Читайте також